Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 07/16/18 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    Jak w temacie. Znowu mam ten sam model na sprzedaż. Więcej informacji w ogłoszeniu. Jakby ktoś był zainteresowany, to mogę przesłać więcej zdjęć na meila. Sprzedaję bo przenoszę się na IPhone. https://www.olx.pl/oferta/alcatel-shine-lite-2gb-ram-CID99-IDwKQWp.html Wysłane z mojego SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
  2. 1 punkt
    Instrukcja instalacji CyanogenModa dla urządzenia Samsung Galaxy S5 Ważne. Instalacja może spowodować uszkodzenie telefonu, robisz to na własne ryzyko. Nie jesteśmy wstanie przewidzieć jakie konsekwencje będzie miało wgrywanie modyfikacji. Instalacja modyfikacji wiąże się z utratą gwarancji, nabiciem flagi flashowań itp. Korzyści z posiadania costum ROM-u? Custom rom (w tym przypadku CyanogenMod) pozwala na wgranie najnowszego i czystego systemu dostarczanego przez Google. Przeciętnie po roku czasu producent telefonu kończy wsparcie dla telefonu z prostego założenia. Zysk ze sprzedaży nowszego urządzenia. Dlatego taki Custom Rom pozwala na doświadczyć najnowszego systemu i innego życia na telefonie. Co trzeba zrobić aby wgrać Cyanogenmoda? (wraz z linkami do poradników) Odblokować bootloader Wykonać wcześniej ROOT-a Custom Recovery TWRP Custom Recovery CWM Pobrać rom Cm i Gapps Ponadto musisz jeszcze posiadać: Wgrane sterowniki USB Włączony tryb Debugowania USB Podczas instalacji KIES (MUSI BYĆ WYŁĄCZONY) I. ROOT-owanie Pobierz Program ODIN Odin_v3.09.zip Wejdź w link i pobierz odpowiednie dla twojego modelu CF-ROOT (ważne aby miał format .tar) Pobrane pliki wypakuj Odpal ODIN-a i umieść pliki AP lub PDA plik z (CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.tar.md5), oraz odznacz f.reset time Wyłącz telefon. Uruchom go w trybie DOWNLOAD Wciśnij jednocześnie W tym trybie podłącz telefon do portu USB, ODIN pokaże w pierwszym oknie podłączenie i kliknij start Po wgraniu będziesz miał ikonkę SuperSU/ SuperUser Możesz przejść teraz do wgrania Custom recovery II. Wgranie CWM/ TWRP Recovery Pobierz dla swojego modelu TWRP Recovery (ważne aby był w formacie .tar) Wypakuj plik ( o ile trzeba) Umieść plik w Oknie PDA lub AP plik .tar(zależy od wersji ODIN-a) Odznacz f.reset w Odinie Wyłącz telefon i uruchom go w trybie DOWNLOAD (instrukcja powyżej- tak samo jak przy wgrywaniu ROOT-a) Podepnij telefon, poczekaj aż ODIN wskaże podłączenie i kliknij START Po wgraniu uruchom tryb recovery.. przyciskami Home, Power i Volume + Po wciśnieciu tej kombinacji powinno pojawić się TWRP Recovery. III. Wgrywanie CyanogenMod wraz Gapps Pobierz paczkę z ROMem w postaci ZIP, oraz odpowiednie dla wersji CM Gapps (jeżeli chcesz wgrać CM 13, to pobierasz paczkę pod CM 13) Wrzuć pliki ZIP na kartę pamięci lub na pamięć urządzenia. Wyłącz telefon Uruchom go w trybie Recovery przyciskami Home, Power, Volume + Gdy uruchomisz wykonaj pełne wipe (czyszczenie danych z poprzedniego romu) - wipe cache/ data - wipe system - wipe dalvik-cache Następnie kliknij - Install zip from sdcard - Choose zip - Wskaż plik i kliknij Install Na końcu wgraj Gapps Po wgraniu wybierz Reboot system. Po kilkunastu minutach telefon się uruchomi i możesz cieszyć się nowym systemem. Większość opisów jest zawarta w poradnikach w forum w dziale Poradniki, ROMy & Mody.
  3. 0 punktów
    hej pobrałem najnowszą wersje 4.2 z oficjalnej stronki https://www.official-plus.com/ogyoutube ale nie działa pobieranie mp3 czy wy tez tak macie ??
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności