Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note 4] Urządzenie nie reaguje


Piotr Ćwięku

Pytanie

Witam.

Posiadam samsunga note 4 sm-n910f. telefon dzialal i przestal dzialac. mam osobną ładowarke i jestem w stanie naładować baterie. po podlaczeniu ładowarki po tel nie ładuje. po podpieciu pod komputer slychac tylko dzwiek z komputera o podpietym urzadzeniu ale nie jestem w stanie wejsc w jego zawartosc. Potrzebuje informacje czy da sie cos z tym zrobic a jak da to prosze opisac co i jak musze robic. znam sie na komputerach ale nie na tel. znajomi mi mowil ze wystarczy wgrac nowy soft i powinien dzialac ale troche dziwne mi sie to wydaje gdyz tel wogole nie reaguje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

Nie wejde w download mode. Tel sie załączy sporadycznie (1na 100naciśnieć power)a ekran ktory przesłałem jest jedynym ktory sie wyświetla. po którym sie wyłącza. tel podlaczony pod komputer wyswietla komunikat awaria urzadzenia. zainstalowałem sterowniki pod samsunga. odina itp... efekt dalej taki sam :/ telefon podłączony pod ładowarke sie nie ładuje,baterie ładuje na innnym urządzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpalam odina i nie znajduje telefonu. A to co przesłałem to nie jest download mode... wystarczy wpisać w google ,, could not do normal boot " by znalezc cos wiecej na ten temat. Niestety nie znalazłem nigdzie na to rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj jakby nigdy nic telefon sie załączył. ładuje sie przez kabel od komputera i przez ładowarke. Orientuje sie ktoś czy jest możliwość coś z tym zrobić? :/ Czy jest możliwość wgrać z pozycji włączonego telefonu nowy soft albo zamienić pliki bez wyłączania telefonu? Jestem zielony :/ A telefon przy pierwszym padnieciu pewno ponownie nie bedzie chcial zatrybić :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności