Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S Plus i9001] Wgrywanie czystego firmware/systemu


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Mam problem z połączeniem się z telefonem otóż w trybie download wogóle nie wykrywa mi tel, natomiast normalnie łączy się jako pamięć masowa bez problemu.

 

Robię wszystko wg poradnika co może się dziać?

 

Debugowanie też włączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam problem ze swoim Glaxy S Plus. Jestem typowym świeżakiem w tych sprawach przeglądałem rózne fora robiłem jak opisane było ale nadal klapa, odin instaluje i cały czas jest "big partition size!!".  Nie moge wgrać softu odinem pobierałem rózne pliki androida 2.3.6. Ogólną wersje oryginalną telefonu miałem 2.3.3. no ale ścinał sie wieć stwierdziłem zeby wgrać coś nowego wgrałem Jelly Bean 4.2.2 ( którego wgrałem przez recovery nie używając odina wgl do wgrania tego romu) ale nie dość ze nie działa wifi to jeszcze muli gorzej niz ogryginalna wersja 2.3.3 . Chciałem na nią wrócić ale nie moge znaleść plików. I nie wiem czy ma coś tutaj do rzeczy to że telefon jest z sieci play i ściągniety simlock bo funkcjonuje na Plusie.I w obecnej chwili przy odpaleniu telefonu wyskakują ikonki Telefonu +Trójkąc + PC. Porty zmieniałem zeby sprawdzić a kabel mam oryginalny. Nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać i usilnie chciałbym wrócić do wersji 2.3.3 ewentualnie 2.3.6. Czy byłby ktoś tak miły i miał cierpliwość wytłumaczyć mi jak to zrobić jak pastuch krowie na rowie. Pozdrawiam

post-1-0-08915300-1431431355_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsyłanie mnie do postu z którego korzystałem wgrywając Jelly Bean 4.2.2 nic mi nie pomoże.  Gdyż nie chce juz tego romu bo mi nie działa poprawnie. Chce oryginalny jaki miałem 2.3.3 a nie moge znaleść go niego plików bo strony nie działają albo wołają hajsy ;3


Po co ci plik ops do romu jednoplikowego? 

 

Bo inaczej nie odpale odina bo wyskakuje błąd

 

WmsgUGa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odznacze to jest to samo i tak nie chce sie instalować ;x

 

 

Dobra coś tam poszlo zainstalowało sie niby ale teraz telefon cały czas sie resetuje sam i odpala do momnetu samsung galaxy s plus i to koniec co zrobić w takim przypadku ? ;x

 

 

Juz nie potrzeba udało sie wkońcu. Działa wsio jak należy. Dzięki i Pozdrówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam mam duży problem i bardzo prosiłbym o pomoc a mianowicie szwagier dał mi tel na który próbował wgrać soft sgs czyli i9000 ale coś poszło nie tak i teraz ma black screan zolty trójkąt i download modę dał mi go żebym go naprawił i co się okazało ze wgrywać zły soft bon on ma sgs+ i9001 a wgrywać freeweal z i9000 i teraz odin multi downloader v4.43 nie widzi mi tel ale inny odin widzi ale innym nie mogę wgrać proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogusz Gadowski He, he, he. Bardzo chaotycznie to opisałeś. Powinieneś działać tak jak dla zwykłego galaxy s tylko, że wiadomo. Z softem dla s plus. Zobacz w managerze urządzeń czy nie widzi telefonu jako nieznane urządzenie. Jeśli tak jest to zainstaluj sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności