Cześć, jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na forum sprawdź koniecznie te tematy! 

Pierwsze kroki - Gdzie napisać swój problem oraz jak znaleźć tutorial.

Jak mogę podzielić się swoją wiedzą tworząc poradnik?

Welcome to Forum Android | Forum.CyanMod.pl

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do tego miejsca, przedstawiając własne treści lub odpowiadając na istniejące problemy. Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za dodaną zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki plus wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się :)

• 0
kloszuard1

[Samsung Galaxy S4] nie działa WIFI i BT

Witam 

Czytałem sporo wątków na forum i nie tylko ,ale skieruje pytanie do fachowców mianowicie ,nagle samo przestało działać WIfi i BT w w/w telefonie

kiedy próbuje włączyć podświetli się na szaro i wraca spowrotem.

ANDROID 5.0.1

Do tej pory próbowałem zresetować telefon do ustawień fabrycznych ,nic nie pomogło 

Wgrałem nowy czysty Rom I9505XXUHOJ2_I9505XEOHOF1_XEO tez nic nie pomogło 

Po wgraniu ROM telefon zaczął sie automatycznie aktualizować  teraz nie wiem czy ten rom który wgrałem został podmieniony bo w informacji o urządzeniu pisze tak:

Wersja modemu I9505XXUHPK2

numer wersji LRX22C.I9505XUHPK2

A wydaje mi się że powinno po wgraniu tego romu XEO być jego numer wersji a nie I9505XXUHPK2 (zostawiam dla znawców żeby mi wytłumaczyli)

WRSJA KNOX 2.3

Jak wejdę w system recovery wyświetla się 

ANDROID SYSTEM RECOVERY <3e>

LRX22C.I9505XXUHOJ2

Dodam ze botloadera ani kernela nie ruszałem 

Proszę was abyście pomogli mi to prawidłowo sparować ROM ,Botloader oraz kernel bo może się to gryzie i dlatego wifi nadal nie funkcjonuje (rozumiem że jest opcja że padł układ na płycie wcale bym się nie zdziwił z tego co czytałem po prostu przypadłość S4)

Chciałem również wgrać WIFI_Fix ale niewiem jak do tego podejść który wgrać bo powyższe rzeczy mi dają do myślenia czy tak powinno być bo w takiej sytuacji niewiem jakie wifi_Fix wgrywać jeżeli w każdej rubryczce w moim telefonie jest inna wersja oprogramowania.

Proszę o doradzenie co po kolei wgrac aby to uporządkować i wykluczyć że to wina oprogramowania niedziałającego WIFI i BT.

2 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Pobierz z
Sammobile.com soft polski i wgraj przez odin jak chcesz xeo

Fix wifi wgrasz przy custom recovery co wiąże sie z nabiciem knoxa

PS. Temat poprawiony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• 0

no rozumiem ,ja już mam wgrane te oprogramowanie o ktorym mówisz ,pisałem w poście pierwszym 

skąd i jakie Fix Wifi instalować do tego romu i w jaki sposób to się robi bo sie już z tym wgrywaniem totalnie pogubiłem 

O Knoxa nie chodzi telefon po gwarancji