Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4] nie działa WIFI i BT


kloszuard1

Pytanie

Witam 

Czytałem sporo wątków na forum i nie tylko ,ale skieruje pytanie do fachowców mianowicie ,nagle samo przestało działać WIfi i BT w w/w telefonie

kiedy próbuje włączyć podświetli się na szaro i wraca spowrotem.

ANDROID 5.0.1

Do tej pory próbowałem zresetować telefon do ustawień fabrycznych ,nic nie pomogło 

Wgrałem nowy czysty Rom I9505XXUHOJ2_I9505XEOHOF1_XEO tez nic nie pomogło 

Po wgraniu ROM telefon zaczął sie automatycznie aktualizować  teraz nie wiem czy ten rom który wgrałem został podmieniony bo w informacji o urządzeniu pisze tak:

Wersja modemu I9505XXUHPK2

numer wersji LRX22C.I9505XUHPK2

 A wydaje mi się że powinno po wgraniu tego romu XEO być jego numer wersji a nie I9505XXUHPK2 (zostawiam dla znawców żeby mi wytłumaczyli)

 

WRSJA KNOX 2.3

 

Jak wejdę w system recovery wyświetla się 

ANDROID SYSTEM RECOVERY <3e>

LRX22C.I9505XXUHOJ2

 

Dodam ze botloadera ani kernela nie ruszałem 

Proszę was abyście pomogli mi to prawidłowo sparować ROM ,Botloader oraz kernel bo może się to gryzie i dlatego wifi nadal nie funkcjonuje (rozumiem że jest opcja że padł układ na płycie wcale bym się nie zdziwił z tego co czytałem po prostu przypadłość S4)

Chciałem również wgrać WIFI_Fix ale niewiem jak do tego podejść który wgrać bo powyższe rzeczy mi dają do myślenia czy tak powinno być bo w takiej sytuacji niewiem jakie wifi_Fix wgrywać jeżeli w każdej rubryczce w moim telefonie jest inna wersja oprogramowania.

Proszę o doradzenie co po kolei wgrac aby to uporządkować i wykluczyć że to wina oprogramowania niedziałającego WIFI i BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

no rozumiem ,ja już mam wgrane te oprogramowanie o ktorym mówisz ,pisałem w poście pierwszym 

skąd i jakie Fix Wifi instalować do tego romu i w jaki sposób to się robi bo sie już z tym wgrywaniem totalnie pogubiłem 

O Knoxa nie chodzi telefon po gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności