Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Spirit 4G] Boot certification verify - jak naprawic?


mateq

Pytanie

Witam, 
2dni temu miałem problem z internetem, więc stwierdziłem, że pomoże jak zwykle ponowne uruchomienie.
Telefon wyłączył się, a następnie ukazał się komunikat "Boot certification verify"... I od tej pory przy każdej próbie uruchomienia ukazuje się ten komunikat i telefon gaśnie...ciągle to samo, czytałem sporo na forach o tym, ale mojego telefonu nie wykrywa nawet komputer... Jakieś rady? :/ 
Pozdrawiam i z góry dzięki za każdą próbe pomocy ;)

CAM00612.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Miałeś jakieś ważne pliki w pamięci telefonu? Jeśli nie, to spróbuj zrobić formata (vol-, power.. trzymasz do momentu pojawienia się logo lg, puszczasz na ułamek sekundy i znowu trzymasz vol-, power)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo nie potrafie tego zrobić, albo po prostu nie idzie... Zrobiłem tak jak napisałeś i nic się nie dzieje...

Gdy tak przytrzymuje pojawiają się tylko inne cyfry w nawiasie kwadratowym "[3920]"...

Zapomniałem dodać, że po jednej próbie uruchomienia telefonu i ukazaniu się tego komunikatu następne próby są niemożliwe...Dopiero po wyjęciu baterii, można znów ujrzeć czarny ekren.

Edit. za którymś razem udało mi się, miałem menu gdzie musiałem potwierdzić czy aby na pewno chce sformatować telefon, chwile później ukazała sie ikonka androida, zgasł ekran i następnie znów czarny ekran z napisem "Boot certification verify"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj zrobić tak.
Ustawić program lg flash tool 2014 z softem do wgrania i w międzyczasie szybko podłączyć lg w download Mode do komputera.
Po czym kliknąć start.
Może zdazysz i ruszy proces flashowania.
To wtedy powinno wgrać cały system bez błędów

Wysłane z mojego GT-I8160(P/L) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności