Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4] Zatrzymany w warning mode nie działa download mode ani recovery


fsocietyx

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Popraw temat bo admin i tak Ci zwroci uwage ? "[Samsung Galaxy S4] zatrzymany w warning mode nie działa download mode ani recovery"

 

Ooo to ciekawe ? sam osobiscie nigdy sie z takim czyms nie spotkalem. Ale on dzialal normalnie wczesniej, takiego go dostales i w jakim momencie to sie stalo? Napisz wiecej szczegółów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hahahaha ????

Ziomus w momencie gdy wcisniesz teraz klawisz podglaszania przejdziesz do download mode. A zeby przejsc do recovery wciskasz klawisz podglaszania+przycisk home+przycisk wlaczania. Smialem sie z tego ze temat w dziale lg zalozyles a nie ze masz problem z telefonem. A ten ekran to normalna kolej rzeczy przed przejsciem w download mode.

 

I ten sam ekran pojawia sie gdy usilujesz przejsc do recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

To co ja bym zrobil w pierwszej kolejnosci to sflashowal recovery od nowa w odinie https://dl.twrp.me/jfltexx/twrp-3.0.0-0-jfltexx-jfltexx.img.tar. odznacz tylko auto reebot w odinie. Jak recovery sie sflashuje poprawnie to wyciagnij baterie i ponownie uruchom w trybie recovery. Dobrze by bylo zebys mial rom na karcie pamieci ktory mozesz sflashowac. Tak ja bym postapil. 

 

Acha ale Ty nie mozesz przejsc do download mode.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jesli przechodzi Ci w recovery to dlaczego nie sflashujesz innego romu albo builudu. A druga sprawa, jest takie cos jak safe mod na aosp? Przeciez safe mode to tryb w ktorym normalnie laduje sie system tylko bez aplikacji uzytkownika.

 

Ja sie obawiam ze nie moge sie porozumiec z Toba? bo w temacie jest ze ani download ani recovery mode nie dziala a przed chwila napisales ze jak wcisniesz podglaszanie + power off to wchodzi w recovery. Pogubilem sie?

 

No tak jesli wchodzi w recovery to wychodzi na to ze fizycznie dziala. Czyli w takiej sytuacji robie full wipe i flashuje inny rom. Jesli wolisz aosp to aosp a jesli problem sie powtarza to cos bazujacego na stocku. To bym zrobil w takiej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Flashowales aosp i nie wiesz jak wyglada recovery mode? Jak to jest mozliwe? Nie, to nie jest to samo.

Przeciez zeby sflashowac rom musiales wczesniej instalowac custom recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
jest tak ze jak wcisne volume up i power to wlacza mi sie recovery a jak wezme volume down to wtedy mi sie włacza warning wiec klawisze dziaja fizycznie 

 



Jak wtedy ci wejdzie w warning to daj klawisz podgłaśniania.

Tap, tap, tap - morsem z LGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W trybie awaryjnym czyli jest reakcja tylko na klawisz home i power off i do tego w trybie warning mode jak klikasz volume up jest zero reakcji wiec moim zdaniem nie dziala klawisz volume up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności