Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G3] Komunikat "Usuwanie karty sim" resetowanie się telefonu


Cysia_62

Pytanie

Witam. Jakieś 2 msc temu odkupilam telefon LG G3, wszystko było ok do niedawna... Kilka dni temu zaczął pokazywać mi się komunikat " Usuwanie karty sim"(zdj w załączniku) po czym gdy procenty doszły do 100% telefon sam się resetowal... Czasem po tym resetowaniu telefon od razu znajdował sieć a czasem muszę go resetowac kilka razy zanim ją " znajdzie". Zdarza się też, ze bez tego komunikatu sieć ginie i mogę wykonywać tylko połączenia alarmowe, więc restetuje telefon i po ktoryms razie znajduje sieć. Nie chodzi tu o zasięg, bo zasięg jest ciągle... Ostatnio również pojawiły się problemy z wysyłaniem sms-ow nawet jak telefon normalnie działał... Przywróciłam ustawienia fabryczne, ale nic to nie daje... Telefon nadal wariuje... Może ktoś ma pomysł gdzie może leżeć problem. (dodam rowiez, ze niedawno w salonie miałam wymienioną kartę sim na nową)

PicsArt_01-31-09.05.11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzisiaj narzeczony weźmie się za zainstalowanie na nowo oprogramowania, bo dla mnie to czarna magia... Pojawił się następny problem... Wczoraj pojawił się komunikat " nastąpiło nieoczekiwanie wyjecie karty SD " a karta ciągle jest w środku nieruszana... Wyjęłam ją i włożyłam na nowo i dalej jej nie wyszukuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Komputer widzi kartę... Włożyłam drugą inną i telefon ją znalazł poczym ją wyjęłam i włożyłam tą wcześniejszą i ja również widzi... Moim zdaniem problem jest ze slotem karty Sim a co za tym idzie karty pamięci... Ale odkąd mam ten telefon i włożyłam swoje karty tak ich nie wyciągalam. Nir mam pojęcia jak to mogło się uszkodzić... Chyba, że coś nie tak było wcześniej(u poprzedniego właściciela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności