Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] [CM 13] Facebook Messenger nie robi zdjęć.


akso

Pytanie

To moj pierwszy post proszę o wyrozumiałość dla mojej niewiedzy. Aplikacja Messenger działa z wyjątkiem momentu gdy uruchamiamy w niej aparat. Dodam, że żadna inna aplikacja obsługująca aparat nie jest w tym momencie uruchomiona. Screenshot załączam. Model urządzenia Galaxy S3.

 

skrin2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Podaj link do tego romu (najlepiej by był u nas lub na xda lub 4pda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To raczej wina leży po stronie niedopracowanego ROM-u. Możesz też zobaczyć w ustawieniach (chyba zabezpieczenia) które aplikacje mają dostęp do aparatu i ewentualnie przyznać je wyłącznie Messengerowi i zobaczysz jak wtedy zareaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrobiłem jak napisałeś. Wydawało się to logiczne, że jak nadam uprawnienie do aparatu tylko jednej aplikacji (Messenger) to komunikat o błędzie powinien zniknąć. Niestety dalej to samo. Nie jest mi ta kamerka niezbędna w messengerze ale nie lubie mieć błędów ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To na 100 % wina builidu. To ze jest snapshot nie znaczy ze jest stabilne. Z reszta jak cos co sie caly czas rozwija mozna nazywac stabilnym. Sflashuj nightly i poprostu przed updatem rob backup a jesli wszystko dziala bez zarzutu to nie musisz robic update za kazdym razem jak go wypuszczaja?

"100% wina builidu" oczywiscie jesli to nie fizyczne uszkodzenie kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sytuacja rozwiązana, temat można zamknąć.

 

Rozwiązanie (w skrócie zrobiłem backup i wipe wszystkiego, a potem restore i kamerka zaczęła działać w tej aplikacji):

 

Skopiować pliki muzyczne, tekstowe, zdjęcia z karty i pamięci wewnętrznej na PC ---> TWRP Recovery ---> Backup ---> zrobiony Backup skopiować na PC ---> Wipe ---> Advanced ---> zaznaczyć wszystko oprócz USB - OTG ---> zrobić WIPE ---> skopiować z powrotem Backup na telefon ---> Restore w TWRP. Pomogło. Nie wiem jak i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności