Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HUAWEI 4X] Problem z trybem FastBoot i TWRP.


hubcioo1997

Pytanie

Witam. Piszę tutaj ponieważ mam problem z wejściem do trybu fastboot i recovery. Zaczęło się od tego , że chciałem zainstalować cyanogenmoda , więc najpierw próbowałem zainstalować TWRP , wszystko robiłem według tego poradnika http://www.stechguide.com/how-to-root-and-install-custom-recovery-on-honor-44x/ jednak problem zaczął się przy punkcie 5 ponieważ przy wpisywaniu tego polecenia wyskoczył błąd: "(remote:Command not allowed)"  więc wpisałem kod od HUAWEIA do odblokowania BOOTLOADERA  , potem znowu zrobiłem wszystko z kroku 5 i gdy próbowałem włączyć TWRP włączało się oryginalne recovery EMUI szukałem na internecie i znalazłem tutaj na forum post w którym ktoś napisał , żeby wpisać "adb reboot recovery2" , w tym momencie myślałem że telefon już nie wstanie bo wisiał na napisie HONOR i nic dalej się nie działo w stanie zgorszenia zacząłem resetować cały czas telefon i wyłączać i włączać aż w końcu telefon wstał... Lecz teraz nie mogę wejść ani w tryb RECOVERY ani w FASTBOOT... proszę mi poradzić co mam teraz począć żeby to działało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności