Skocz do zawartości

• 0
michecior

[Samsung Galaxy S5] Tracenie połączenia sieci komórkowej

Pytanie

Witam, parę dni temu zainstalowałem korzystając z poradników ROM CM 13 "cm-13.0-20161013-SNAPSHOT-ZNH5YAO21L-klte". Wszystko działa dobrze oprócz jednej rzeczy - od czasu do czasu telefon traci połączenie sieci komórkowej - zwykle na jakieś 5-10 sekund, po czym automatycznie odzyskuje połączenie. Szukałem odpowiedzi na innych forach, niestety nie znalazłem rozwiązania. Problem ten nie występował, przy stockowym romie Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Bardzo dziękuję za pomoc. Zainstalowałem RR i póki co nie utraciłem połączenia z siecią, mimo że zasięg często "skacze". Mam nadzieję, że problem nie będzie się powtarzał, bo CM bardzo mi przypadł do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

W jednym momencie jest 5 kresek, a za chwilę jedna albo nie ma w ogóle, przy czym nie traci sieci. Nie wiem czy to ma jakikolwiek związek, ale wydaje mi się, że dzieje się tak przy włączonym wifi.

edit: A jednak problem dalej występuje. Sam już nie wiem, czy można coś z tym zrobić. Sprawdziłem, że utrata sygnału następuje tylko (chyba) przy włączonym wifi, w ciągu 30 min rozłączył się 3 razy.Czy jest może jakiś program, który będzie zapisywał, kiedy nastąpiło rozłączenie z siecią, przy zablokowanym ekranie? Bo jeżeli dzieje się tak raz na parę godzin, to nie jest to dla mnie jakiś duży problem.

Screenshot_20161225-145449.pngScreenshot_20161225-151859.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ja mam z Orange i nie narzekam. Ewidentnie wina nadajników.

Tap, tap, tap - morsem z LGE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi