Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG K8] Problem z etui


Lucas76

Pytanie

Witam, 

mam pytanie odnoście działania telefonu LG K8, mam go od tygodnia, ale od trzech dni zauważyłem dziwną przypadłość telefonu. Podczas połączenia przychodzącego nie wzbudza się ekran i nie widzę kontaku.

Po naciśnięciu przycisku załączania ekran sie wzbudza. Telefon mam w etui typu okładka książki od tygodnia i na początku ekran świecił podczas dzwonienia. A trzy dni temu przestał.

Jednak jak leży na stole z otwartym etui ekran działa poprawnie. Dodatkowo dziś rano podczas załączenia budzika ekran też się nie zaświecił.

Może etui niewłaściwe?

Miał bądź ma ktoś taka przypadłość?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczytaj trochę... Szkoda, że LG K8 ma pusty dział. Będzie trzeba uzupełnić...

 

Zajrzyj do tematu np. o LG G3 i tam zobaczy wgrywanie oprogramowania przez LG Flashtool czy przez KDZ. Poczytaj trochę w dziale Dla zielonych. Możesz pisać również do mnie w prywatnej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, dawno nie odpisywałem, bo suma sumarum zmieniłem etui i problem zaniknął.

Ale od jakiego czasu znów problem z nie zaświecającym się ekranem wrócił. Telefon w gumowym etui, otwarty cały ekran i gdy telefon leży ekranem do góry działa podświetlanie i widzę kto dzwoni.

Natomiast jak telefon leży ekranem w dół, podczas połączenia przychodzącego ekran się nie zaświeca...

I drugi problem to korzystanie z aplikacji na telefonie, a późniejsza ich próba zamknięcia za pośrednictwem tzw. przycisków domowych, o ile kółkiem da sie przejść do ekranu głównego o tyle klikając w kwadracik z opcją "usuń wszystko" telefon usuwa wszystkie programy za wyjątkiem wiadomości i tak sie dzieje od wczoraj.

Juz raz tak było z inną aplikacją, opcja przywróć do ust fabrycznych zadziałała, ale ile razy mogę przywracać te ustawienia...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do pierwszego pewnie jest to przez czujniki od światła i zbliżeniowy.

2.Masz pewnie dodane aplikacje SMS do przypiętych to znaczy że przy Aplikacji SMS w ostatnio otwartych aplikacjach jest taka pinezka, jak ona jest niebieska to znaczy że tak aplikacja jest dodana to chronionych i gdy klikasz usuń wszystko to co inne się usuwa a ta aplikacja przypięta nie usunie się.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poprostu musisz robić tak aby czujniki były odkryte. To jest tak specjalnie zrobione że jak masz telefon w kieszeni jak ktoś dzwoni i nie możesz odebrać żeby telefon sam nie odbierał albo w ogóle żeby sam się nie podświetlał w kieszeni

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Telefon trzymam w kieszeni, to nie za bardzo czujniki bedą odkryte. A kiedy dzwoni, wyciągam go z kieszeni i ekran się nie wzbudza....

P.S. widzę w opisie, że też masz LG K8, jak się sprawuje? Masz wgranego Stocka 6.0, ale niewiele mi to mówi, bo kiepsko się na tym znam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To już nie mam pomysłów co do czujników ale jak coś to będę pisał
Mam LG k8 i działa bardzo dobrze ekran się wzbudza gdy ktoś dzwoni. Stok 6.0 czyli to jest oryginalny android 6.0 jak kupiłem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności