Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Grand] Błąd przy wgrywaniu romu


eryk1120

Pytanie

Chciałbym wgrać rom na telefon, niestety przy wgrywaniu zatrzymuje się na "patching system image unconditionally...", plik .zip wydaje się sprawny, otwiera się zarówno na komputerze jak i na telefonie przez ex file explorer. Problem powtarza się zarówno na CWM 6.0.5.1 jak i TWRP 3.0.0. Co może być przyczyną? Dodam, że backup wgrywa bez problemu i telefon działa bez zarzutów.

Rom który pobrałem: http://forum.xda-developers.com/galaxy-grand-2/orig-development/rom-cm-12-1-grand-2-lte-t3205484

Twrp miał jeszcze dodatkowo problemy z factory reste'm ale poradził sobie ostatecznie, nie mógł usunąć chyba "system image", nie jestem pewien jak to się dokładnie nazywało i musiałem użyć ustawień niestandardowych, czy to ma coś wspólnego?

 

15207798_1823924771178006_1114017470_n[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czyli nie idzie już naprawić tego co tu mam i to nie wina telefonu? Bo za dużo romów nie ma na grand 2 z lte, chyba dam sobie spokój. Trzeba będzie w końcu zainwestować coś nowego, nawet nie ma normalnego cm tylko w wersji beta :( Ale dzięki za odpowiedź ;) Jeszcze jedno, jeśli mam rom z plusa jeśli to tak można nazwać (rozkminiam to, tak że miałem od nowości jakieś apki plusa i przy odpalaniu się pojawia logo xD), to czy to coś zmienia? Jak wyrzucę te apki dziwne co mi tam nawalili, plsu banki, audioteka itd. to będzie jak normalny? Czy opłaca mi się się wgrać ten czysty Samsunga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgraj najlepiej czysty od Samsunga. Tak na przyszłość - jeśli masz branda, czyli rom od operatora to niestety od odpowiada za aktualizacje przez jego pseudoprogramistów.

Wysłane z mojego nowiutkiego LG G3

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności