Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[SAMSUNG GALAXY S2] Po instalacji CM13 dlugo otwierają sie aplikacje


redtayfun

Pytanie

[Witam wszystkich bardzo serdecznie, nie tak dawno postanowiłem odświeżyć moją SII, instalując CM13 zachowując wszystkie kroki z tego tematu 

Partycja powiększona, system śmiga, Gapsy zainstalowane poprawnie. 
Mój problem polega na tym że niektóre aplikacje po zainstalowaniu - gdy chcę je uruchomić - baardzo długo się uruchamiają, do tego stopnia że system mówi że aplikacja nie odpowiada i pyta czy ma czekać czy zakończyć działanie. Problem o tyle dziwny że nie dotyczy działania wszystkich aplikacji czy gier, czasami zainstaluję coś i działa od razu, a niektóre apki czy gry mają takie zawiechy. Wygląda to trochę tak jakby system nie mógł odczytać aplikacji z pamięci - ale to tylko moje przypuszczenia. Gdzie mogę szukać problemu ? Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Problem częściowo rozwiązany. Sformatowałem ponownie zewnętrzną kartę pamięci jako nośnik wymienny, pomimo że nie miałem żadnych aplikacji na zew SD. i to pomogło, Może komuś się przyda taka informacja.

Za to przy próbie rootowania tel nie chciał już wstać. Wipe nie pomogł. Za radą kolegi King_Stone_69 wrzuciłem  ROM Resurection Remix. Potwierdzam , ROM dużo stabilniejszy, działa płynnie i wydajnie.przy nim zostanę chyba na dłużej. 
 

Tutaj chciałbym bardzo podziękować koledze za pomoc, oraz tak naprawdę wszystkim na tym forum, ponieważ bardzo dużo czerpałem z doświadczeń innych użytkowników, dzięki czemu mogłem własnoręcznie odświeżyć zabytka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, King_Stone_69 napisał:

CM 13 nie jest jakoś świetny. Popraw nazwę tematu.
 

Co więc polecasz? kilka drobnych błędów też zauważyłem, ale nic poważnego. Chciałem odświeżyć zabytka ;) a z tyM CM naprawdę fajnie działa. Zresztą przesiadka z 4.1.2 na 6.0 to jak skok z malucha w mercedesa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności