Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia L] Problem z telefonem


Wiktor Minda

Pytanie

Witam

 

Mam problem ze swoim telefonem a mianowicie z jego ciągłym resetem ale od początku... W moim telefonie rozwaliła się pewna część przez co byłem zmuszony do wymiany płyty głównej w swojej Xperii L (nie ja wymieniałem). Po odbiorze, telefon wydawał się cacy zanim nie zauważyłem, że nie działa wifi oraz bluetooth. Zresetowałem telefon i nagle zaczęły działać, wiec olałem temat i uznałem że wszystko gra. Postanowiłem wówczas zmienić oprogramowanie na CM 13 (oczywiście użyłem tutoriala do odblokowania bootloadera itd) no i problem z wifi i bluetooth'em wrócił, nie mogłem ich włączyć, nawet po restarcie telefonu. Wyczytałem, że problemem mogło być samo oprogramowanie, więc popróbowałem kilku w tym CM 11 oraz powrotu do oryginalnego używając Flashtool'a, lecz problem powracał i jest nadal a nawet gorzej bo na ten moment telefon się resetuje tuż po próbie odblokowanie telefonu poprzez przeciągnięcie.... i tu pojawia się pytanie.... czy to na prawdę nadal może być wina oprogramowania czy może jednak wina leży po stronie gościa który wymieniał mi płytę główną i to właśnie ona jest winna ? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak na stocku też nie działa nawet po resecie do fabrycznych to może to być wina fizyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brat miał identycznie w Xperii SP LTE.
Po zdjęciu simlocka z Orange.
Jego SP umarła za jakiś czas na tzw syndrom nagłej śmierci.
Przyczyna uszkodzona płyta główna.
Zmień płytę główną. Albo lepiej telefon.
Bo niedługo padnie.
Sorry ale taka prawda.
Brat wtedy ze złości rzucił Xperia o ścianę.
I stwierdzil że nigdy więcej Sony.
Ja miałem podobnie kiedyś w xperii u.
Też restarty były same z siebie i coś tam nie działalo.
Też padła po tygodniu.
Od tamtego czasu nic od Sony nie kupię.
Co i innym polecam

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności