Skocz do zawartości

• 0
wagon

[Motorola XT 912 MAAX] Sklep Google Play nie widzi urządzenia

Pytanie

Witam wszystkich. Googleplay nie widzi mojego "urządzenia". Z upływem czasu nie działa aparat, pomaga dopiero przywrócenie ustawień fabrycznych. Żaden player, poza fabrycznym, nie widzi folderów z muzyką. Proszę o poradę. Soft MoKee open source.

Edytowane przez Gabi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem 

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Mógłbyś doprecyzować? Czy chodzi o to, że na karcie MicroSD masz muzykę ale telefon je nie widzi, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dokładnie tak jak Napisałeś. Player nie skanuje sd1. Żaden player z instalowanych nie skanował sd1. Wyjątek to Poweramp, ale zakupy czy aktualizacja przez GooglePlay jest nie możliwa. Sklep Google nie widzi mojego urządzenia. Aplikacje pobieram z innych stron i zdarza się, że po instalacji nie startują. Komunikaty to: "brak usługi google", lub "wymagana aktualizacja ze sklepu google". Loguję się na konto GPlay, rozpoczynam pobieranie i nic.  Na tym samym koncie, mam tablet i drugi telefon, z którymi nie ma problemu. Mało co działa poprawnie, jeśli akurat działa. Motka jest poszczuta, MoKee Open source. Proszę o poradę, propozycję, co można zrobić jeśli w ogóle można, aby smartfon był smartfonem. Dzięki.

Edytowane przez wagon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Kolego a problem stanowi zaktualizować sobie do najnowszej wersji Sklep Play i Usługi Google?

Jak coś to z apkmirror.com pobieraj. To są wersje free, więc możesz wgrać.

Po aktualizacji tych w/w składników nie powinny pojawiać Ci się komunikaty o starych wersjach aplikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zapomniałem o tym napisać, przepraszam. Aplikacja sklep google, odpala i gaśnie. Instalowałem klienta od 3.4 do 7.0. :/

Przepraszam za off. Instaluję pierwszy raz, stąd moja obecność na forum, firmware do telefonu kolegi.

Z instr. wynika: "Odpalamy Odina i podajemy w polu PDA nasz plik romu (...) plik romu kończy się rozszerzeniem .tar". A u mnie, są trzy piki z rozszeżeniami .md5 każdy. Są to: SMD_CSC, SMD_MODEM i SMD_PDA, który wybieram do startu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Kolego ale ODIN dedyk. jest dla Samsungów. 

Co ty wgrywasz.. pokaż liki i co. Screen najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Godzinę temu, wagon napisał:

Przepraszam za off. Instaluję pierwszy raz, stąd moja obecność na forum, firmware do telefonu kolegi.

Spytałem przy okazji. :)

Ale teraz dopiero widzę że treść mojego tematu powinna brzmieć: Motorola XT912 - problem z klientem Google Play Store.

Przepraszam i proszę o niezamykanie tematu.

Motorola XT912 - problem z klientem Google Play Store. Proszę o pomoc.

Edytowane przez wagon
Regulamin 4.3 W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zasada regulaminu kolego.

1 temat = jeden problem.

Jeżeli wątek jest wyczerpany, to zamykam temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Przy pobieraniu rom moKee dla tego modelu, są adnotacje: "nie obsługuje google...". Po wrzuceniu "firmware" Verizon (U.S. operator sieci komórkowych), googlestore hula aż miło. Tyle w temacie. Sry za off, dawno tego nie robiłem, nie rozmawiałem na żadnym forum. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi