Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Trend] Swap pamięci RAM


DusieK

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siema, przygotowuje staruszka pod grę Pokemon Go, w sensie takim ze ma działać i nabijać kilometry ;D pokemonow łapać na tym fonie nie chce bo Pikachu złapałem, to teraz chodzę i zbieram nim kilometry by mieć cukierki, ale pytanie moje jest takie, opłaca sie w ogóle robić swap pamięci ram? Urządzenie posiada CM 11, tak dobrze czytacie, a jak tak to trzeba dodać jakaś linijkę do build.prop? Zbytnio sie na swapach nie znam bo nigdy nie było potrzeby by cos takiego robić

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swapa robilo sie bardzo dawno temu, kiedy ludzie mieli 120 MB wbudowane w tel, i 512 Ram, zeby przyspieszyc andka 2.2,2.3 , teraz nie zauwazylem, zeby ludzie robili, nie wiadomo, czy kernel obsluzy.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dasiek napisał:

swapa robilo sie bardzo dawno temu, kiedy ludzie mieli 120 MB wbudowane w tel, i 512 Ram, zeby przyspieszyc andka 2.2,2.3 , teraz nie zauwazylem, zeby ludzie robili, nie wiadomo, czy kernel obsluzy.

Jeszcze używają :P

Widać to po Pokemon Go, że używają Swap-u, a tu nagle gra nie działa jak się ma ROOT-a. ^^

Taka mała dygresja ot, co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy posiadać wer 0.35 :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gra w miarę działa nawet bez SWAP-u, ma byc tylko po to by nabijać kilometry dla Pikachu ;D zamykam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DusieK zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności