Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G4 Stylus] Brak aktualizacji usług Google


jacbe1

Pytanie

Witam, po aktualizacji systemu android do wersji 6.0 nie aktualizują się usługi Google, wyskakuje info-"Nie udało się pobrać aktualizacji aplikacji"Usługi Google Play" z powodu błędu(Podczas pobierania informacji z serwera wystąpił błąd. [DF-DLA-15]."Nie wiem co zrobić bo nie działa sklep Google, nie działa iPko i diabli wiedzą co jeszcze. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Zdaje mi się że można na apk mirror ściągnąć sobie te usługi i zainstalować. Same się potem zsynchronizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przede wszystkim zrób hard reset najpierw. Jak nie pomoże to wgranie oryginalnego systemu przez lg flashtool zostaje. @CyanowyLenovo no sorry aż muszę odpisać na twój wpis.
Dogrywanie czegokolwiek z apkmirror. To jak Windows XP bez antywirusa i service packa. Proszenie się o wirusa i proteza systemu
Profesjonalna pomoc z twojej strony.
Nie ma co.
I możecie mi dać warna za to.
Piszę co myślę po prostu
Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka


  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie słyszałem, zeby apk mirror był zwirusowany. Zazwyczaj tam są kierowani ludzie i instalowali i nie narzekali. No chyba, że ja o czymś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności