Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Instalacja CyanogenMod krok po kroku HTC ONE V [Primou]


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem ponownie wchodzić w tryb Recovery i powtarzałem tryb 3 i 5

Wipe i ponowna instalacja nie pomaga?

 

Krok 3: W menu CWM, wybierz Install ZIP from SD card, followed by choose ZIP from SD card, następnie zainstaluj CM ZIP paczkę, którą pobrałeś wcześniej.
oraz 
Krok 5: Następnie po zakończeniu instalacji, wybierz opcję wipe data/factory reset w menu Recovery.

 

bez skutku, telefon tylko zatrzymuje na tej notce, nawet wyłączyć go nie mogę bo po chwili sam się włącza i zatrzymuje

Ps. Nie wiem czy to dużo pomoże, ale zacytuję notkę od developera

"This build is for development purposes only Do not distribute outside of HTC without HTC's witten permission. Failure to comply may lead to legal action."

Jedyne czego nie jestem pewien to 
Rootowanie z Superboot dla urządzenia GSM (Primo U),  nie jestem pewien czy pojawiła mi się aplikacja super usera, ale była jakaś nowa aplikacja więc uznałem że to ta. 

CM ściągnąłem normalnie, tak samo 
Gappsy, wybrałem wersję CM 9.x.x do andrioda 4.0.3-4 bo taki system miałem na telefonie, może powinienem inną wersję Gappsy ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nic nie poradzisz.

Albo wgrasz inny rom i Ci pójdzie, albo spróbuj jeszcze wgrać inne recovery - najlepiej się instaluje romy CM na czysty system. Świeżo po ROOT i CWM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nic nie poradzisz.

Albo wgrasz inny rom i Ci pójdzie, albo spróbuj jeszcze wgrać inne recovery - najlepiej się instaluje romy CM na czysty system. Świeżo po ROOT i CWM 

teraz jak o tym myślę, to mogłem złą wersję Gappsy ściągnąć, bo ściągnąłem ją pod wersję androida, a nie CM, spróbuję pobrać innego i sprawdzę czy zadziała, wczoraj byłem już trochę zmęczony i nie pomyślałem...

Jakaś rada jak w CWM lub fastboocie uzyskać dostęp do pamięci masowej? Bo chcę wrzucić nowy Gappsy i nie bardzo mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Po zrobieniu wszystkiego krok po kroku idealnie > Telefon po uruchomieniu wisi na napisie htc quietly brillant. co poradzic?

 

Mam ten sam problem. Dodam, że przed wgrywaniem roma miałem wersję androida 4.0.3 . Wyczytałem, że w takiej sytuacji tylko wersja cyanogenmod9 jest kompatybilna z tym androidem. Czy to może być problem, że wgrałem 10.1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności