Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Instalacja CyanogenMod krok po kroku HTC ONE V [Primou]


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Wszystko robisz na własną odpowiedzialność.
 
post-1-0-49128500-1381382498.png
 
Co potrzeba?:

BUGS:

- Native camera
- Wi-Fi
- Torch

 

post-1-0-73713500-1381382542.png

Procedura instalacji:
Krok 1: Pobrane elementy (cyanogenmod i gappsy) umieścić na karcie pamięci.
Krok 2: Uruchom telefon w trybie Recovery, w tym celu: naciśnij Power and Volume Down.
Krok 3: W menu CWM, wybierz Install ZIP from SD card, followed by choose ZIP from SD card, następnie zainstaluj CM ZIP paczkę, którą pobrałeś wcześniej.
Krok 4: Powtórz krok 3, tym razem z GoogleApps plikiem ZIP.
Krok 5: Następnie po zakończeniu instalacji, wybierz opcję wipe data/factory reset w menu Recovery.
Krok 6: Uruchom ponownie 
 
Powodzenia!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Zastanawiam się nad instalacją Cyanogena do swojego HTC One V. Zastanawiam się nad tym ROMem, jednak nie mogę znaleźć żadnego źródła, ani strony (m.in. XDA) dotyczącej tego oprogramowania. Wszelkie linki kierują mnie do ROMu dotyczącego Nexusa 4. Może ma ktoś odpowiedź na to pytanie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przykro mi nic stabilnego nie znalazłem. Zapraszam do działu mody & romy tam jest kilka stabilniejszych wersji custom romów ;)

 

edit:

Znalazłem jeden od wczoraj na xda. Będę informował jak będzie działać wifi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bo mam odblokowanego HTC One V na swoim urzadzeniu mam androida 4.0.3 czy musze go zmienic do 4.2.2 żeby zainstalowac tego Cyanogenmoda i gapsy ?? Jeżeli tak to można prosic o jakieś instrukcje ?


Dobra ogarnąłem ;)


Wiadomo czy będzie jakaś aktualizacja czy coś do tego WIFI i Aparatu ? Bo u mnie te dwie rzeczy nie działają z tego co zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam dwa pytania. Pierwsze gdzie będzie aktualizacja lub informacja o tym ?? . I drugie czy wiecie może jak ustawic w Powerampie żeby wyświetlał okładki albumów gdy jest włączony? okładki w widgetcie i w pasku powiadomień są wyświetlane normalnie Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast powerampa polecam winampa - nie ma problemu ze ścinającym dźwiękiem.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi nic stabilnego nie znalazłem. Zapraszam do działu mody & romy tam jest kilka stabilniejszych wersji custom romów ;)

 

edit:

Znalazłem jeden od wczoraj na xda. Będę informował jak będzie działać wifi ;)

Wiadomo już, czy działa wifi, latarka i aparat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności