Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3] Jaki jest najlepszy rom?


Radosław Resiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na mojej S3 (i9300) posiadam aktualnie CyanogenMod 13 w wersji night23.06.2016. Chcę zmienić system z powodu problemów z stabilnością, baterią, aparatem oraz brakiem radia FM. Rozważam przejście na oficjalny rom Samsunga- na którym wszystko działa dobrze i stabilnie. Niestety największy jego minus to stara wersja Androida oraz wygląd. Polecacie jakieś systemy,romy (moga być oparte o cm) na których wszystko działa stabilnie? (Android min. w wersji KitKat a najlepiej Lolipop/Marshmalow). Jeżeli lepszym wyjściem jest powrót na stock rom Samsunga to co wgrać (telefon będzie zrotowany) by system wyglądał lepiej, bateria lepiej trzymała i poprawiła się wydajność? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ArchiDroid 3.0.2/ cm11 i na nich bazowane. Szatansko szybkie, zycie baterii identyczne prawie jak na romach 6.0.x, zostawilem z ciekawosci mojego s3 na noc z samym samolotowym wlaczonym i przez 9 godzin jak spalem zeszlo 2% ;)
Gadanie ze EE MARSZMALOŁ PRZESZEDŁ Z DALVIK NA ART TO LEPSZY JEST - gówno prawda. Cm13, aospy 6.0.x sa wolne, niestabilne, generalnie koszmar. Jak chcesz szybkosci - bierz kitkata.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • DusieK zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności