Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Homtom HT7] Problem po aktualizacji


irys2205

Pytanie

Witam.

Kupiłem 4 dni temu Homtom ht7 i dziś chciałem ściągnąć aktualizację Androida 5.1 gdzie aktualizację miałem miałem w telefonie.

Po ściągnięciu aktualizacji wyskoczył mi czerwony znaczek z wykrzyknikiem i tekst "Brak polecenia" Jednym słowem telefon jest uceglony.Po wejściu w Recovery nie działają żadne funkcje:(

Proszę pomóżcie. Dopiero kupiłem smartphona i już do wyrzucenia.

Nie chce połączyć się nawet z kompem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pobiore i wrzuce na lepszy dysk.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

http://www.mediafire.com/?e8z7datm5uduszt

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak wszystko według instrukcji.

Wyłączyłem w kompie podpisy certyfikatów elektronicznych żeby zainstalować sterowniki...i nic....wszystko na nic.:(

Napisz czy jeśli bateria siadła to telefon podlączony do kompa działa czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamiast panikować po prostu zostaw go podłączonego pod ładowarką na kilka godzin i spróbuj jeszcze raz. Nic nie zrobisz przy rozładowanej baterii.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok.Dziękuję Bardzo.

Odłączyłem telefon od ładowarki...nic się nie wyświetla,natomiast jeżeli podłącze do kompa to daje sygnał...czy to znaczy,że bateria jest naładowana i komp go widzi...?

...i chyba nic z tego...:(,albo ja coś nie tak robię albo mój komp coś szwankuje... ?...albo czegoś nie rozumiem.Ponieważ telefon w ogóle się nie włącza,nie mam dostępu do trybu Recovery,telefon ładował się dzisiaj przez 7 godź daje sygnał jak podłączam do kompa...próbowałem wgrać sterowniki, ściągnąłem chyba 4 softy do telefonu, Sp flash tool też mam dwa na wszelki wypadek....i nic...nie działa. 

...i chyba nic z tego...:(,albo ja coś nie tak robię albo mój komp coś szwankuje... ?...albo czegoś nie rozumiem.Ponieważ telefon w ogóle się nie włącza,nie mam dostępu do trybu Recovery,telefon ładował się dzisiaj przez 7 godź daje sygnał jak podłączam do kompa...próbowałem wgrać sterowniki, ściągnąłem chyba 4 softy do telefonu, Sp flash tool też mam dwa na wszelki wypadek....i nic...nie działa. 

Witam Dzisiaj:)

...nadal nie moge nic z telefonem zrobic.../ na tym kompie polskie znaki nie beda polskie,poniewaz siadl mi Alt./

...Pomozcie mi,jesli dzisiaj nie zrobie telefonu to oddaje go do sprzedawcy,a znajac zycie jak zwykle bedzie moja wina i naprawa bedzie kosztowac:angry:.

Pomozcie mi...

Edytowane przez irys2205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

...oddaję do sprzedawcy...no cóż i oni muszą zarobić....:(

Dziękuję Bardzo Wszystkim którzy mi pomogli:).

Bywa i tak jak stało się u mnie.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ:)

Edytowane przez irys2205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności