Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[One plus One]Błąd apratu na CM 13.1


Mikooos

Pytanie

Od wczoraj mam problem z telefonem, a dokładniej z samym aparatem. Parę dni temu wyskoczyła mi informacja o możliwości aktualizacji oprogramowania, nigdy nie miałem z tym związanych przykrych odczuć więc bez problemu ją zainstalowałem. Oprócz paru z mojego punktu widzenia nieprzydatnych funkcji w telefonie nic się nie zmieniło. Do wczoraj. Z rana zrobiłem jeszcze parę fotek i około 12 soft aparatu się wysypał. Wyskakuje informacja 'błąd aparatu' i telefon się zawiesza. Po wymuszeniu zamknięcia aplikacji telefon normalnie funkcjonuje. Macie jakiś pomysł co zrobić żeby aparat nagle ożył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Może głupie pytanie ale.. Próbowałeś włączyć i wyłączyć telefon?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety próbowałem wyłączyć, robić reset i nic.. dziwi mnie to, że z niewiadomego powodu aparat po prostu przestał działać. Chyba jednak zostaje mi czekać na przyszłą aktualizację.

 

Edit:

 

Jak samo się zepsuło tak samo się naprawiło :/ wyczyściłem pamięć podręczną i zresetowałem telefon, nie pomogło. Teraz z telefonem nic nie robiłem i nagle zadziałało.... Temat do zamknięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności