Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy MEGA I9205] CM11 Problemz wgraniem romu.


Vesania

Pytanie

Mam telefon (jak w temacie) z custom ROMem i po jakimś czasie przestał w telefonie działać dotyk (jest to wina softu na 100%). Wgrałem custom recovery teamwin i usunąłem co się dało, wraz z systemem. Telefon również zrootowałem. Lecz. Nie mogę wrzucić Cyanogenmoda. Wyskakuje mi taki komunikat, jak w załączonym zdjęciu. Co mogę poprawić?

IMG_20160617_125220.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przeniosłem do odpowiedniego działu...

Spróbuj może format /system, /data i /cache i wgraj jeszcze raz. Wiedz że stracisz swoje dane.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Robiłem tak nieraz... teraz też i to samo się wyświetla. 
 

Jak jest z rootem? Jak nie ma systemu, to roota też?

 

Wiem, że stracę dane. Póki co to liczy się dla mnie tylko to, by telefon miał softa.

 

Próbowałem z Cyanogenmodem oraz z firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Roota nie ma, bo jest w folderze /system /xbin, a jak robiles wipe partycji /system, to go rowniez wywaliles. Jak wyzej, poszukaj stocka na twoj telefon. I wgraj tez najnowsze twrp.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Probowałem stockiem i nawet nie chciał się wgrywać. Od razu failed. Miałem Teamwin. Potem zainstalowałem Philz touch. Wgrałem ROM Megafire, bo przeczytałem, że po aktualizacji tego tel do 4.4.2 zmienia się bootloader, a system ten jest odrboinę niekompatybilny z wyświetlaczem tego telefonu i dlatego nie działał dotyk. A zmieniony bootloader nie pozwoala zrobić downgrade. ROM MEgafire jest systemem o wersji 4.2.2 i działą na bootloaderze 4.4.2. Ale jak się zainstalował, to telefon wpadał w bootloop. Ale normalnie się system ładował i jak już się miał pokazać ekran wyboru języka, to wtedy się resetował. Probówałem też z CM 12 i CM 11, ale przez Philz touch. Zainstalowały się, ale nie działał dotyk. ZNalazłem w internecie nawet instrukcję do tego problemu, jak go rozwiązać, ale wszsysto spala na panewce. Ponieważ trzeba wgrać inne recovery, które u mnie się wgrywa normalnie i działa, ALE nie działą w nim dotyk. 

Próbowałem rownież z podmieniem pliku update binary, bo mi taki błąd wyrzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest obecnie philz_touch_6.48.4-meliusltexx.tar.md5. Dotyk działa, bo poruszałem się przecież po dotykowym recovery.

Próbowałem raz jeszcze stocka wgrać i pojawia mi się po udanym wgraniu IMAGE SIZE TOO LARGE. Co zorbić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności