Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Tab 2 10.1] Newsweek Polska - problem z aplikacją


consmast

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam consmast!

Z tego co czytałem to słabe opinie posiada sam program. Możliwe że wydania Newsweek Polska są w formacie których CM nie obsługuje. Spróbuj zainstalować odpowiednie aplikacje do obsługi formatów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam consmast!

Z tego co czytałem to słabe opinie posiada sam program. Możliwe że wydania Newsweek Polska są w formacie których CM nie obsługuje. Spróbuj zainstalować odpowiednie aplikacje do obsługi formatów ;)

Pogrzebałem i naprawiłem. Nie wiem, czy to issue z samego Cyanogenmod, ale w skrócie chodzi o to:

- podłączyłem tablet do kompa przez USB i skorzystałem z adb logcat

- znalazłem, w którym miejscu apka się sypie i jaki wyjątek nie jest obsłużony

- tak się wywala java.lang.SecurityException: No permission to prevent power key: Neither user 10073 nor current process has android.permission.PREVENT_POWER_KEY. 

- wygooglałem, że PREVENT_POWER_KEY to premissions dostarczany z Cyanogenmod, nie ma tego w standardowym Androidzie (czy ktoś to potwierdza?)

- jakimś cudem aplikacja tego wymaga, nie wiem dlaczego, skoro nie jest pisana dla Cyanogenmod

- dodałem to permissions w /data/system/packages.xml i poszło :)

logcat.txt

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak się wywala java.lang.SecurityException: No permission to prevent power key: Neither user 10073 nor current process has android.permission.PREVENT_POWER_KEY.

wyczuwam spisek. Nesweek zabezpiecza się tak przed tymi co "psują telefony" <joke> :D

 

nie no ale poważnie - Jest to możliwe z punktu widzienia programisty. już nie w taki sposób zabezpieczano apki , pluginy i strony heh ^^,

Jak będe w domu przejże logcat'a może nie tu leży problem. Aczkolwiek plus za rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zerknij jeszcze tutaj: http://forums.adobe.com/thread/1070052

 

Zastanawiam się, dlaczego apka wymaga tego uprawnienia, skoro standardowo w Android nie ma PREVENT_POWER_KEY (http://developer.android.com/reference/android/Manifest.permission.html) i to chyba dodatek z Cyanogenmod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności