Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[HTC One M7] Aktualizacje w stabilnym wydaniu CM12.1 - jak to z tym jest?


DavIIIdoS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam kolejne trochę dziwne pytanie z mojej strony... 

 

Jak to wygląda z aktualizacjami bezpieczeństwa w wydaniach SNAPSHOT? Dostają one co miesiąc małe łatki jak nexusy czy jak wydane tak stoi?

Aktualnie cały ten ''Security Patch Level'' aktualizuję co miesiąc instalując od zera nowe nightly a to dość uciążliwe bo wciąż trzeba na nowo wgrywać xposed , moda audio itp 

a w dodatku mój jedyny dostęp do internetu to pakiet mobilny więc szkoda transferu skoro można by mieć łatkę ok 30 MB zamiast 290. No i ostatnie nightly są jakieś trefne , sprzęt świruje.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi nightly to ostatnio kiepsko , wychodzą co ok 3 do 7 dni i nierzadko nic nie wprowadzają a jedynie dodają bug'ów.

Dlatego liczyłem na waśnie takie fixy bezpieczeństwa w snapshocie bo instalowanie nightly kilka razy w miesiącu i ''robienie go po swojemu'' jest ... Niefajne w każdym razie.

A snapshota w tym roku ani jednego nie wydano. CM12.1 chyba porzucono , CM13 nawet nie rozpoczęto i tak to właśnie jest z tym CM ostatnio. Chyba stracił swój zapał ten projekt.

 

Oczywiście mam na myśli przypadek M7 , reszta ma się lepiej ale np. taki flagowy S4 też ma podobną sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no nwm, z maclawa też mam na s3mini cm 12.1 wersje nightly a aktualizacje wychodzą co 10-20 dni. CM 13 to tylko dev preview a nawet alpha,bety niema lel.

PS. Ja też się tak męcze. Co chwile format a ja aplikacje ze sklepu pobieram po 2-3 gb i format wkurza mnie to ale titanium backup ma swoje ustawienia :) Jak aktualizujesz to zrób backupa poprzez titanium backup i po aktualizacji wgraj i masz :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda nieco bardziej zawile bo po każdej instalce muszę dodać biblioteki Beats'a i Dragon Fi Audio na to instalować plus pozmieniać po swojemu kilka rzeczy w build.prop 

a to trochę męczy. Titanium niestety na tym polu nic nie zdziała. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Snapshoty od dawna są nie wydawane. Zostało Nightly , a co do neta mobilengo zainteresuj się apką CyanDelta. On pobiera tyle ile jest zawartych poprawek i kompiluje w ROM.. Potem sobie instalujesz i gotowe :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.04.2016 o 09:10, DusieK napisał:

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Rozumiem , postaram się już więcej ''nie narozrabiać" Dziękuję za poprawę tematu. :)

 

O 13.04.2016 o 21:21, CyanowySamsung napisał:

No niestety Snapshoty od dawna są nie wydawane. Zostało Nightly , a co do neta mobilengo zainteresuj się apką CyanDelta. On pobiera tyle ile jest zawartych poprawek i kompiluje w ROM.. Potem sobie instalujesz i gotowe :) 

Brzmi bardzo ciekawie , dziwne że mając cyana na różnym sprzęcie od dobrych kilku lat przeoczyłem tę apke. Dzięki za info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności