Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[ODYS Uno X10] Problem po aktualizacji ,którą wcześniej wyłączyłem


MadDragory

Pytanie

Witam,

 

Nie wiem dlaczego i co się stało  ale spróbuje opisać co się dzieje po aktualizacji .

 

Tablet za pierwszym razem pobrał aktualizacje automatycznie  i  zaczęły się schody  " Niestety, proces com.google.process.gapps zostal zatrzymany  ,niestety , aplikacja Gmail została zatrzymana  itd. i tak z kilkoma aplikacjami . 

 Gdy wyłączyłem tablet i włączyłem to po Booting please wait z logo ODYS  pisało  :Uaktualnianie androida- optymalizowanie (coś w tym stylu ) 10/22  więc czekam aż skończy .

Tak se pomyślałem może to pomoże ale niestety to samo co wyżej napisałem . 

 

Przywróciłem ustawienia fabryczne z  menu recovery (chyba dobrze napisałem ? )  tzn wybrałem wszystkie "Wipe"  następnie uruchom ponownie i od razu wyłączyłem automatyczne pobieranie/instalowanie aktualizacji  ale to nic nie pomogło .

Wiem że inni właściciele  tabletu Odys uno x10 mają podobne problemy a nie wiem czy pisać do producenta że coś nie tak z aktualizacją (bo może nie odpowiedzieć ? )

 

Za 2-4 min (może trochę więcej ) wstawię zrzut ekranu .

 

 

 

 

Screenshot_2016-04-08-19-57-12_png_750x750_q85.jpg

Screenshot_2016-04-08-19-57-05_png_750x750_q85.jpg

Screenshot_2016-04-08-19-56-42_png_750x750_q85.jpg

Screenshot_2016-04-08-19-56-37_png_750x750_q85.jpg

Screenshot_2016-04-08-19-57-43_png_750x750_q85.jpg

Screenshot_2016-04-08-19-57-57_png_750x750_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
25 minut temu, KitLer napisał:

Nie wstawiamy zewnętrznych linków do zdjęć. Wstawiamy je tutaj, na forum :)

Przepraszam .

 

Tylko powiedz mi jak to zrobić  ? :) to się nie powtórzy 

 

 

Edit.

 

Gapa zemnie nie zauważyłem :

  

 

Przechwytywanie.JPG

 

Jeszcze raz  przepraszam  . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

 

Dostałem dziś odpowiedz od producenta tabletu ODYS UNO X10   i z tego co zrozumiałem chcą aby zainstalować najnowszego Andka na ten tablet jaki oni dali .

 

Odp Odys: 

Dear Sir or Madam,

according to your mentioned fault description it´s recommanded to reinstall the latest firmware.

We offer you the opportunity to reinstall the lastest firmware free of charge.

 

Please find the reinstallation update Link:

http://www.axdia.de/web/scripts/download.php?datei=Firmware/MID/ODYS_UNO_X10/ODYS_UNO_X10_Firmware_V1.0.4.zip

http://www.axdia.de/web/scripts/download.php?datei=Firmware/MID/ODYS_UNO_X10/Installationsanleitung_UNO_X10_Firmware_V1.0.4.pdf

Please note:

All user data and other stored personally data like E-Mail Accounts, Passwords , Pictures etc. will be deleted during the firmware reinstallation.

Best regards.

Mit freundlichen Grüßen,
Saludos Cordiales,
Best regards,
Restant à votre disposition pour toute question je vous prie, Monsieur, Madame d'agréer l'expression de mes salutations les plus distinguées



Adriana María Jonkisz

 

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co widzę, dostałeś link do pobrania romu i instrukcje. Zakasaj rękawy i wgrywaj. 

Jak nie pomoże to oddaj na gwarancję -  od tego są. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem powrócił ale mam jedno "ale" . 

Zrobiłem to co dostałem w odpowiedzi   i pomogło na jakiś czas ale dziś znów to samo .  

 

Wyłączyłem i włączyłem tablet  i co zauważyłem . Tablet przywrócił (chyba) ustawienia fabryczne po uruchomieniu ponownie język został zmieniony a aplikacje zainstalowane zniknęły  więc o co tu chodzi ? .

 

 

 

O co chodzi  z  "twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją" gra którą miałem to The simpsons Tapped Out na tablecie ODYS działała bez problemu zero za wiech itd . co mogę zrobić ? 

 

 

 

Dziwne wersja z poza sklepu google play ( to chyba wiadomo o co  chodzi ) apk zainstalowało się normalnie i pobiera potrzebne pliki a ze sklepu upiera się że nie jest zgodne z tą wersją (wcześniej grałem a nawet jeszcze dziś !! ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobrałem Amazon app.apk  i normalnie pobiera grę ale najgorsze jest to że mój zapis gry poszedł w piz.....  .  

Zastanawia mnie jedno jak sam przywrócił ustawienia fabryczne (wszystko co ja zainstalowałem  nie było ) tzn po ponownym uruchomieniu język się zmienił z powrotem na niemiecki a jak sprawdziłem czy został zapis gry z simpsons  to nie było folderu gdzie gra się znajdowała .

 

 

Napisałem jeszcze raz do pomocy technicznej/ producenta tabletu Odys  i czekam do poniedziałku na odp (ciekawe co napiszą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W odpowiedzi od pomocy technicznej itd . dowiedziałem się że tablet jest uszkodzony/zepsuty hmm tylko zastanawiam się jak ?  ,

   Nie upuściłem ,niczym go nie puknąłem (głodnemu chleb na myśli ) , ekran dotykowy (bez foli ochronnej ) i plecy bez rysy ( bo od nowości w Etui z klawiaturą ) .  

To nie mój pierwszy tablet z którym postępuje zgodnie "z" instrukcją obsługi ( wiem każdy polak to mądra głowa i nie będzie zaglądał do instrukcji ) .

 

Więc jak ? wada  fabryczna czy co ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to kicha . Szukam cały dzień i nie mogę znaleźć faktury  a bez tego ani rusz ( nie przyjmą mi do naprawy lub do wymiany na inny ) :(

 

 

Napisałem jeszcze raz do pomocy technicznej .

 Spytałem się czy ODYS UNO X8 jest podobny do UNO X10 no i czy można wgrać CM11 od unox8

http://www.android-hilfe.de/thema/rom-cyanogenmod-11-android-4-4-4-by-christian-troy.586220/

(odp dam przetłumaczone :)  ) .

Odp.: 

No wlasnie tak.

UNO X8 jest podobny do Odys UNO X10.

Czy będzie działać - niewiemy ale idzie zprobowac

 

Ciekaw jestem co wy o tym myślicie ?  i  jeszcze jedno  czy fireware ( odp z dnia Napisano 11 April )  to cały android (waży około 300mb ) do tego tabletu ? czy nie .

Jeśli nie jest  cały to muszę zrobić root i kopie zapasową całego Androida z tabletu czy jak ? ( trochę minęło kiedy się bawiłem w zmianę andka)

Edytowane przez MadDragory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności