Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[ZTE Blade G] Aplikacja XXX została zatrzymana


DaRkShAdOw

Pytanie

Witam. Skończyły mi się pomysły. Od 2 dni próbuję bezskutecznie naprawić ZTE Blade G. Próbowałem chyba wszystkiego. Najpierw opiszę o co chodzi: 

Problem polega na tym, że od niedawna pojawiają się komunikaty "Aplikacja XXX została zatrzymana", najczęściej "Niestety, proces com.android.google.gapps został zatrzymany" powiecie "Zrób hard reset". Ehe, w systemie mogę sobie klikać przycisk zresetuj w nieskończoność. A w recovery nie dużo inaczej, klikam Wipe data/factory reset i mogę tak  89076045987690457 razy i dalej nic. W ogóle nawet niektóre ustawienia nie działają. Teraz powiem co robiłem:

- Już nawet nie wiem ile razy robiłem hard reset

- Próbowałem odinstalować jakąś apkę (Niestety aplikacja Instalator pakietu została zatrzymana)

- Wgrywać 8 różnych stocków, z czego jeden niby się wgrywał, ale 0 zmian

Proszę o pomoc. Bo go chyba o  ściane rozwale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

eh.. ludzie.. ja głupi nie jestem.. tam jest recovery 3e więc jakie mount system, jakie wipe system? Cokolwiek zrobie, cokolwiek wgram, i tak to sie nie zapisuje. Zmienie język, coś ustawie inaczej, po reboocie zostaje jak było.. wgrałbym cwm a potem cm10.1 i na to stock, ale do wgrania trzeba debugowania usb/terminal emulator ale ani to ani to nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak. Z oficjalnej strony ZTE, i 5 pod rząd uszkodzonych ? Recovery by wywaliło, że uszkodzone, a nie wywaliło + moge otwierać je 7-zipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W META-INF/com/google/android/updater-script są linijki getprop, czyli te, które sprawdzają, czy paczka jest wgrywana na odpowiedni model. I jakby był zły model to by pokazało error. A co do stocków.. zapomniałem dodać, że wszystkie po kliknięciu install zip, pokazuje się Install /sdcard... i tyle, potem się wyłącza, tylko jeden się instaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności