Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsun Galaxy s 4 GT-i9500] Problem z odtwarzaczem PowerAMP


optiv21

Pytanie

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem zarejestrowałem się aby dowiedzieć się jak zainstalować CM na moją S4 ponieważ oryginalny android mnie denerwował. Po zainstalowaniu CM wszytko ładnie ustawiłem i zainstalowałem appki, jakie chcę mieć na S4 w tym PomerAMP i tutaj zrodził się problem.
Problem polega na tym, że gdy odtwarzam muzykę wszystko działa pięknie do puki nie przeglądać galerii albo innych rzeczy które wymagają większego zaangażowania podzespołów S4. Na początku słychać małe trzaski, których częstotliwość po chwili wzrasta, aż powoduje całkowite wyłączenie dźwięku z odtwarzacza. Gdy wyłączę cięższe procesy to wszystko wraca do normy. Sprawdzałem również na wbudowanym odtwarzaczu na którym jest ta sama sytuacja. Dodam jeszcze, że słucham muzyki w rozszerzeniu Flac.

Nie wchodzi  w grę zmiana PowerAMP.
Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chciałem uzyskać pomoc a nie podałem jaką mam wersję ;/
zainstalowałem CM 12.1 nightly z recoverem twrp.
dodał jeszcze, że po aktualizacji problem pozostał.  Zauważyłem jeszcze jedno, gdy wejdę w informacje o pamięci. Pokazuje mi, że na smartfonie całkowita pamięć to 8,94 GB a nie około 16 gb(tyle posiada własnej pamięci S4).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz nightly? Spróbuj wrzucić stable. Różne rzeczy na prawdę dzieją się w nightly (raz nie chciało mi w ogóle dźwięków odtwarzać) Więc jeśli możesz spróbuj wersję stable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej nie naprawi problemu. 

 

Jak byś chciał to tu masz inne recovery. 

Instalowaleś innego customa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności