Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2] Problem z instalacją gappsów


discjokey03

Pytanie

Witam Serdecznie,

 

     sporadycznie zajmuję się grzebaniem w sofcie telefonu. Potrzebowałem odświeżyć swój Galaxy s2 i prawie mi się udało. Pomyślnie zainstalowałem Cyanogenmod 13 (Android 6.0) używając:

1. philz_touch_6.07.9-i9100

2. cm-13.0-20160326-NIGHTLY-i9100

 

Wszystko działa poprawnie. Jednak gdy chcę zainstalować OpenApps (Wybieram przed pobraniem AMR-> Android 6.0 -> Wersja mini ) Pobrany Plik (open_gapps-arm-6.0-mini-20160327) kopiuję na pamięć wewnętrzną telefonu do folderu Android (Bo na kartę nie mogę... wyświetla się kopiowanie i w nieskończoność trwa proces kopiowania). Wyłączam urządzenie i uruchamiam w trybie Cyanogen mod recovery -> Aplly update i wybieram plik. Proces instalacji rozpoczyna się i nagle wywala błąd:

 

"...error 10: failed to set up open gapps pre bundled busybox inary 
please use TWRP as recovery instead"

 

Czy może mi ktoś powiedzieć jak mogę pomyślnie to zainstalować? Proszę o dokładny opis jak mam to zrobić bo ja nie jestem od tego specem... I jeśli używacie nazwy programów albo jakiegoś żargonu, skrótów  to piszcie mi w nawiasie o co chodzi i co to jest na chłopski rozum.

 

Będę wdzięczny za waszą pomoc. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Spróbuj te http://forum.xda-developers.com/android/general/gapps-gapps-6-0-1-minimal-t3276606 Ja instalowałem najwwiększe i poszły wsio. Instaluj CM13 od nowa z pełnymi Wipe włącznie z system preload i instaluj CM 13 wraz z tymi Gapps'ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

Też mam ten sam problem z Gapps'ami. Jakie by nie były i tak nie chcą się zainstalować bo brakuje miejsca na partycji systemowej choć mam 5.73/6GB wolnego.

Siedzę cały dzień w necie i nic. Może komuś z was uda się cos na to poradzić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Tu jest rozwiązanie problemu. Zrobiłem dokładnie to co chłopak  na filmiku i  działa. Sciągnijcie też pliki z linków poniżej filmu. Mam nadzieje że nie jest problemem to iż wstawilem link do filmu na YT tutaj. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności