Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei P6-U06] Problem z aktualizowaniem telefonu


Darek Aniołek

Pytanie

Witam. Przed feriami zakupiłem nowiuśkiego ascenda p6, brandowany na plusa,bez roota,oczywiście na gwarancji. Zaktualizowałem go z wersji B125 bo taka była na urządzeniu i po aktualizacji pokazało mi B137 . W aktualizacji systemu wyskoczyło że telefon jest już zaktualizowany na najnowsze ale nie kitkat emui 3.0,które można zaktualizować z wersji B132.  

I teraz moje pytanie jak i czy wogóle można zrobić downgrade telefonu do tego B132 nie tracąc gwarancji bo wujek google ma mnie chyba za idiotę bo mi nie pokazuje jak to zrobić,ale gdzieś słyszałem że można pobrać pliki na komputerze przegrać gdzieś na telefon i zaktualizować [do kitkata mógłbym tak zaktualizować].

Możecie mi w tym problemie poradzić coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

wgrywając oryginalne oprogramowanie nie tracisz gwarancji.. ten powinien działać https://mega.nz/#!p9pzHYRC!UzZ21ZscYpS6MTWEiQMC8SSwd0IDsmxze6QZ6Geu5VE pobierasz, rozpakowujesz i wrzucasz folder dload na sd i włącz telefon przyciskami wyłączania, zakończenia połączenia i ściszania, lub w ustawieniach> pamięc telefonu i karta sd i tam aktualizacja oprogramowania.. robisz na własną odpowiedzialność

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też, głównie rozchodzi się o to, że my nie bierzemy odpowiedzialności gdybyś uszkodził telefon. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność, a to czy zdarzy Ci się uszkodzić telefon (co jest rzadko spotykane), to Ty będziesz temu winien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak możesz zbricokować.

Nawet podczas samej aktualizacji od Huaweii może wyjść bootloop.

A szczególnie trzeba uważać na wersje systemu.. jakie są dedykowane następne uaktualnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy aktualizacji nie możesz mieć nawet roota. (chodzi o oficjalną aktualizację OTA [ręczną lub z url])

Gwarancji nie traci się wgrywając oficjalnej wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności