Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4 (I9505)] CM 12.1 Kilka Pytań :)


Hurricane7

Pytanie

Witam. Po udanej instalacji CM 12 na samsungu wszystko jest pieknie. Mam natomiast kilka pytan :
 

1. Mam w telefonie klapke z przodu z okienkiem w ktorym przy zamknietym telefonie moglem zobaczyc date godzine takie tam. Czy istnieje jakas opcja nakladka czy inny shit aby wrocic do tego ?

2. Bateria. Nwm czemu ale po zainstalowaniu CM 12.1 bateria rozklada mi sie w jakies 6h przy normalnym uzytkowaniu telefonu tj. wykonanie polaczenia co jakis czas etc . . .

3. Jak jest ten wysuwany pasek z gory ekranu mamy na nim rozne opcje np Wifi Bluetooth etc ... czy da sie zrobic zeby wlaczac przesyl danych jednym kliknieciem ?

4. Czy moge odinstalowac taka aplikacje jak "AudioFX" bez konsekwencji ?

5. Polecicie jakies ciekawe aplikacje ulatwiajace zycie lub po prostu te ktorych sami uzywacie ? 
Ja np uzywam do odtwarzania muzyki PowerAmpa jest chyba najlepsiejszy ze wszystkich :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Nieda się to CM tego nie posiada.

2. To jest normalne. Ot specyfika CM.

3. Chyba klikasz w to, nie jestem pewny.

4. Można tylko potrzebna jest do tego aplikacja )nazwy nie pamiętam). W czym Ci ona przeszkadza?

5. Zależy czego oczekujesz i jakie aplikacje chcesz do tego zastosować :) Co do PowerAmp'a: sam jestem wieloletnim użytkownikiem tej aplikacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

z 1wszym punktem troche slabo. Nawet troche bardzo ;/

 

2. Jest jakas rada na to aby przedluzyc wytrzymalosc baterii ? Normalnie na stock Andku 5.0 wystarczala na dluzej mam wrazenie ;q

3. wlasnie klikam > Otwiera sie okno transmisja danych komorkowych i pozniej musze zalaczyc suwakiem ;0

4. Usunalem w pizdu titanium backupem.

5. Hmm. W sumie wszystko poczawszy od czegos typu widget S Notatki po aparaty etc :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Teraz w sumie zostaly mi 2 takie najwieksze bolaczki. Podczas korzystania z przegladarki telefon zaczyna sie dosc mocno grzac i bateria niesamowicie wariuje. Jakim cudem przy korzystaniu z fb messengera przez 10 min potrafi z 100% zejsc do 70 ?

Wlasnie sie zastanawiam czy po prostu cm12.1 ma problemy sam w sobie czy moze zaczela mi po prostu padac bateria i czas zakupic nowq. Jakies pomysly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobry jest SlimROM. Jest czyściusieńki i jedynie co musisz zmienić to rozdziałkę o ile to naprawili. Tam możesz dosłownie wszystko zrobić. W tym linku masz link do niego. Nie wiem czy jest do niego nowszy build

. Sprawdzę w najbliższym czasie czy jest :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to samo mam z z1 compact i tu niestety powiem, że i cm i slimlp, i rr będą tak samo grzały go, wywalaj tego cm bo ci bateria wybuchnie, maks. bezpieczna temperatura to 60*C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myslisz ze to okaze sie najlepszym rozwiazaniem i aktualne prob lemy typu przegrzewanie sie baterii powinny minac ?

+ jeszcze czy to obsluguje model S4 I9505 tj lte ?:

jak chce pobrac to :

Error 521 Ray ID: 28439aa44815412a • 2016-03-15 23:04:23 UTC

Web server is down

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi o to, że są takie egzemplarze które np. grzeją się szybciej, ciągle zamulają i w ogóle. Tak samo w moim przypadku.. wymienili baterię i przez to się teraz grzeje.. spróbuj ten link https://romhut.com/versions/jflte-gpe-20151021-zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobieram.
mowisz o egzemplarzach baterii czy o calym urzadzeniu ?
Jesli chodzi o rom'a to czy jest to bardziej podobne do stocka czy raczej calkowicie inny mod ?
 

a jeszcze btw samego CM. Skad bierzecie wersje nowsze od 11 ?
Ja szukalem na get.cm i lipa spis konczy sie na 11 ;q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiedz mi prosze jeszcze co tutaj pozaznaczac zeby pobrac gapsy do tego roma procz zakladki Variant ?

http://opengapps.org/

Pobralem i zainstalowalem narazie dziala fajnie. Sek tylko w tym ze jednak brakuje mi kilku aplikacji takich jak ten co zazwyczaj aparat systemowy czy galeria do przegladania filmow i zdjec na tel.

Skad gapsy do tego romu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności