Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini VE]Jak obejść hasło blokady klawiatury?


AX7IS

Pytanie

Witam.

Po zmianie hasła na znane mi telefon twierdzi, iż hasło (nie wzór odblokowania i nie pin tylko takie dłuższe z literami i cyframi) jest błędne to samo mam na stronie z kontem samsung ale to drugie nieistotne. Nie wiem jak to możliwe ale stało się i już teraz trzeba wyleczyć. Wiem, że możliwy jest "twardy" reset fona, ale mnie on póki co zbytnio nie interesuje, gdyż chciałbym odzyskać chociaż kontakty. Debugowanie USB najwyraźniej mam wyłączone - komp i KIES nie widzą pamięci urządzenia (kies widzi jako zabezpieczone). Jestem dosyć zielony ale nie skrajnie głupi więc proszę o jakieś działające porady. Mój fon: Galaxy S3 mini GT I-8200. System standardowo wgrywany andek bodaj 4.1 Jelly Bean więc fajne managery recovery z kitkata jak aromafm mi nie działają. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Drogi Modzie

Gdybym miał debugowanie WŁĄCZONE nie pisałbym tego posta, na chwilę obecną natomiast, jest ono WYŁĄCZONE (lub cokolwiek z nim zrobione, tak iż komputer widzi tylko telefon ale bez pamięci i karty SD gdyż są ZABEZBIECZONE hasłem blokady klawiatury). Jestem w czarnej d bo nie jest to zwykły wzór odblokowania tylko silne hasło i Twój poradnik raczej nie zda egzaminu bo nie mam jak oczytać i lokalizować plików systemowych... Mimo to dziękuję za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Udało się odzyskać hasło do konta samsung (mój błąd polegał na tym iż logowałem się z przeglądarki bez obsługi ciasteczek i nie przesyłała prośby o zmiany hasła do serwerów samsunga najwyraźniej) i zdalnie zresetować pliczek passwords.key za pomoca narzędzia find my phone (warto sobie założyć konto u samsunga na takie okazje). ;)

Temat do zamknięcia, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności