Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[DMTECH 1032DC] wyświetlające się logo urządzenia


mattom94

Pytanie

Witam

Mam nurtujący mnie problem od jakiś 2 dni, dostałem tableta No-Name który jest niesprawny a mianowicie uruchamia się do ekranu ładowania androida i nic się dalej nie dzieje, wchodziłem do recovery i próbowałem wyczyścic factory/data ale łapię zwiechę, znalazłem jakiś soft na tej stronie http://old.netlogic.se/upgrade_1032dc.aspx , próbowałem aktualizacji przez kartę SD - instalacja przeszła i dalej nic. Proszę pomóżcie, jestescie specjalistami dacię radę ;)

Specyfikacja:

Android 4.1 Jelly Bean

AML8726-MXS DualCore 1.5GHz

10.1” Capacitive Touch Panel 16:9 (1024 x 600)

8 GB total storage

1 GB RAM (DDR3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Uhh.. co to w ogóle jest? xD Jest jakaś inna możliwość wgrania stocka? I ten procesor :v No niestety, ale będzie tutaj problem :v możesz go rozebrać? Znalazłem coś dla ciebie http://www.slatedroid.com/topic/41478-how-to-unbrick-your-amlogic-aml8726-mx-series-tablet-v20/ metoda jest opisana pod ten procesor. Uwaga, musisz znaleźć soft pod ten tablet. Ogólnie, bądź przygotowany na dość dużą ilość roboty. Jeżeli ci się ta metoda przyda, to życzę powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

------------------------

Ugh. Wydaje mi się, że zabawa z tym tabletem to już nic ciekawego. Oczywiście możesz skorzystać z porady @extremerogo ale znając życie dużo się napracujesz, a tablet będzie się ciął. Twój wybór ;)

(Chyba dobrze zaznaczyłem model tabletu w temacie? ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, extremerogo napisał:

Uhh.. co to w ogóle jest? xD Jest jakaś inna możliwość wgrania stocka? I ten procesor :v No niestety, ale będzie tutaj problem :v możesz go rozebrać? Znalazłem coś dla ciebie http://www.slatedroid.com/topic/41478-how-to-unbrick-your-amlogic-aml8726-mx-series-tablet-v20/ metoda jest opisana pod ten procesor. Uwaga, musisz znaleźć soft pod ten tablet. Ogólnie, bądź przygotowany na dość dużą ilość roboty. Jeżeli ci się ta metoda przyda, to życzę powodzenia :D

Mogę go rozebrać i nawet już to robiłem, w środku wszystko wygląda na sprawne, widziałem ten link ale to jest pod jakieś inne urządzenie, mogę na podstawie tego kombinować z tym softem co link zamieściłem wyżej ? Dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, mattom94 napisał:

Mogę go rozebrać i nawet już to robiłem, w środku wszystko wygląda na sprawne, widziałem ten link ale to jest pod jakieś inne urządzenie, mogę na podstawie tego kombinować z tym softem co link zamieściłem wyżej ? Dzięki za odpowiedz

Poradnik rzekomo napisany jest pod ten procesor który jest w tym tablecie. Tutaj nie chodzi o samo urządzenie, lecz o ten procesor.. To działa tak jak procesory Qualcomma w np. LG G2. Stykasz dwa piny, i wchodzi w podobny tryb co ten w poradniku i wtedy można po kolei wgrać partycję :) co do samego softu - nie mam pojęcia, ale jeżeli chcesz możesz spróbować.. Sam nie testowałem tego poradnika, znalazłem go na szybko wpisując "AML8726-MXS unbrick" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności