Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Neo] Pytania dotyczące wgrywania Custom Roma


krzysiek95

Pytanie

Witajcie,

 

nie wiem czy w dobrym dziale piszę. Jak nie to przepraszam :)

chciałbym wgrać sobie jakiegoś CustomRoma na Samsunga S3 Neo. I mam parę pytań:

1. Czy poradniki, romy itp dla Samsunga S3 są odpowiednie dla Samsung S3 Neo? Bo nigdzie nie mogę znaleźć na S3 Neo. Wszędzie jest na S3.

2. Przeczytałem że telefony Samsunga nie mają zablokowanego bootloadera. Jak to sprawdzić? Czy muszę go odblokowywać?

3. Czy ten telefon posiada (chyba tak to się nazywało) licznik KNOX?

To tyle, proszę o pomoc. Modowałem kiedyś Xperię Neo V.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

1. A w życiu. Rozwalisz tela.

2. Jeśli kupiłeś go w Polsce jako zwykłego S3 Neo (nie Verizon) to nie ma zablokowanego

3. Ma knoxa ale to ma znaczenie jeśli masz gwarancję. Bo wtedy sprawdzają czy było grzebane.

W dziale Poradniki, Romy i mody jest cm12 na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedz.

 

Możesz mi jeszcze powiedzieć jak sprawdzić to z bootloaderem? Telefon kupiłem w Polsce z Wrocławia ściągałem. Ale nie wiem czy oni nie ściągali zza granicy bo defaultowy język to był rosyjski.

 

I jeszcze pytanko. T.W.R.P to jest tak tak jakby CWM? jak wgram T.W.R.P to CWM nie muszę wgrywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jak wejdziesz do twrp zrobisz wipe data, cache i dalvik, potem zainstalujesz rom i gapps, potem reboot system to nic się nie stanie, a zawsze w razie czego możesz wgrać oryginalne oprogramowanie. Samsunga ciężko zbrickować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności