Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung i5510] Aplikacja Market (proces com.android.vending) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie


arturmat91

Pytanie

Podczas wchodzenia do marketu lub sklepu google pojawia sie komunikat

Aplikacja Market (proces com.android.vending) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie

Sformatowałem telefon i karte, przeinstalowalem system i nadal to samo. Zainstalowanie sklepu google z internetu tez nei pomaga, prosze i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a wipe data, preinstalacja systemu nie zawsze formatuje tel 

 

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dziekuję za odpowiedz oraz informacje, w jaki sposob w takim razie nalezycie sformatowac telefon? ja zrobilem normalnie przez recovery, a system instalowalem przez odina. niestety mam tylko standradowe recovery bo tamte zmodyfikowane nie chca sie instalowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

One package czyli jednoplikowy

Spróbuj ten, może jest wieloplikowy http://www.sammobile.com/firmwares/download/2551/I5510XWKPG_I5510XEOKP5_XEO/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/google-play-store-6-2-10-a-all-0-2590673-release/google-play-store-6-2-10-0-2590673-android-apk-download/

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-8-7-02-release/

Google Play services kliknąłem pierwszy link dla android 2.3 i Screen DPI nodpi z listy poniżej

Usługi google sie zainstalowały, po wejściu w nie długo czekam, po chwili błąd.

Sklep google sie nie zainstalował, jednak 2 tygodnie temu juz próbowałem zainstalowc sklep google (wówczas nie instalowalem usług) i sie udało zainstalować, ale ciągle ten sam błąd co w pierwszym poście.

 

Tu jest napisane, że koleś zrobił wipe w fastboocie

http://forum.programosy.pl/nie-mozna-otworzyc-aplikacji-i-marketu-vp964761.html

 

Może to to? Moglibyście poprowadzić za rączke jak to zrobic (no moze bez przesady, mniej wiecej) To uniknie moich dodatkowych pytac tupu: a jak? a co teraz? itp będę bardzo wdzięczny

Mam oczywiscie i5510

Windows 7 64 bit

 

Pozdrawiam

 

 

edit

w uslugi google wszedlem po ponownym uruchomieniu telefonu

zaznaczam, ze konto normalnie idzie zalozyc do marketu/sklepu google wiec mam konto mailowe na telefonie

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a jak to wgrac?

http://cyanmod.pl/gapps/#1442750016653-23b900b6-1c08

zaznaczam ze nie moge zainstalowac cwm ani twrp bo mam jakas wade w telefonie (czarny ekran w recovery a preceyzyjniej mowiac bardzo mocno przyciemniony)

mozna to wgrac przez zwykle recovery i jak to zrobic?

 

ps mozna jakos powiadomienie o postach w tym temacie ustawic na komorce albo kompie?

 

ps2

O 1.03.2016o20:09, DaRkShAdOw napisał:

a wipe data, preinstalacja systemu nie zawsze formatuje tel 

 

jak w takim razie calkowicie sformatowac telefon gruntowniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zapomniałem o custom recovery, którego nie masz.. hmm.. musiałbyś mieć stock 3-plikowy, ale niebardzo wiem jak takowy znaleźć.. wipe data i stock to jest najlepsze rozwiązanie, ale skoro tu nie działa.. odrazu się taki problem pojawia? nie po aktualizacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm.. wlasnie nie pamietam czy sklep google przestal dzialac przed czy po wymianie tasmy lcd lub moze po jakims tam z kolei formacie komorki... sam nie pamietam kiedy to sie zaczelo... mam tez takie podejrzenia czy to niedawna aktualizacja google play cos nie pogrzebala (chociaz instalowalem starsze wersje)

stock to rozumiem modyfikacja np cm7 (kiedys troche grzebalem)

3 plikowy (lub 5 plikowy) plik widzialem chyba w androidzie 2.2 ale tam mi cos nie pasowalo, chyba gps nie dzialal czy cos..

 

ehh chyba zaninose do serwisu..

 

ps wlasnie poczytalem ze fastboot chyba nie dziala pod i5510 to prawda? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Samsungi w ogóle nie mają fastboot, a po co ci? Ale może spróbuj wgrać tego wieloplikowego nawet 2.2 i potem ten co masz teraz może się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności