Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lg E400] Problem z uruchomieniem.


PatrzKomuUfaszGb

Pytanie

Witam wszystkich:) mam problem z moim Lg. Wiec sytuacja wyglada tak, mialem zainstalowane cwm i cyanogenmod 9. Wszystko dzialalo ok az pewnego dnia rozladowal sie i nie chce sie wlaczyc. Probowalem miliony razy ale efekt jest ten sam, wyskakuje logo lg i to tyle zaraz po tym widac ze ekran jest podswietlony ale caly czarny, to samo gdy proboje wejsc do recovery. Myslalem ze to kwestia wyswietlacza ale gdyby tak bylo to nie pojawialo by sie logo lg. Moje pytanie brzmi, czy jest mozliwosc wgrania oryginalnego stocka jak to w przypadku samsuga przez odina? Czy jest jakis program na podobienstwo odina tylko ze do lg? Bardzo prosze o pomoc:) z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie, jeszcze nie. Ale na pewno sprobuje:)

Wszystko spoko:) zainstalowalem program ale zgubilem telefon, w sensie nie moge go znalezc. Hehe

Dobra, zguba odnaleziona teraz wez mi powiedz jak mozesz, w sensie w jakim trybie go podpiac itp. Tak w kilku slowach, nigdy z lg nie mialem do czynienia wczesniej.

Dzieki z gory:)

Dobra chyba nic z niego nie bedzie, zero reakcji na jakiekolwiek proby wlaczania. Jedyna reakcja wystepuja w czasie podlaczenia do usb i ladowarki i wyglada to tak, ekran sie wlacza, widac przez chwile logo lg, jeszcze chwile widac ze sie laduje a po kilku sekundach blysk ekranu i smierc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności