Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC One M9] Problem z aktualizacją Cyaogenmod 13


fifi1410

Pytanie

Witam. Mam problem z aktualizacją TWRP w htc one m9 na twrp-3.0.0-2-hima. Instaluje się lecz po restarcie wyskakuje błąd i się nie uruchamia.

Ostatnia z działających na tym telefonie wersja twrp to twrp-2.8.7.0-hima. Wszystkie nowsze wersje nie działają. Jaka może być tego przyczyna i jak temu zaradzic? Bez najnowszej wersji nie mogę niestety instalowac aktualnych softów, nie mogę uaktualnic cyaogenmod poczynając od wersji cm-13.0-20160223-NIGHTLY. Pozdrawiam i liczę na wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właśnie ręcznie też się nie da, w tym problem. Zaczynając od wersji 13.0-20160223-NIGHTLY żadna aktualizacja nie działa z poziomu tel i recznie. Ze starszymi problemu nie ma. Może się mylę ale przypuszczam, że może to mieć związek z wersją recovery której jak juz pisalem zaktualizowac na nowszą ne mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bo dlatego fona 2.8.4 maxymalna wersja, nowsze nie wspierane sa przez ten fon lecz 3.0.0 powinien działac równiez lecz HTC szyfrowanie bedzie nieaktywne http://forum.xda-developers.com/one-m9/orig-development/recovery-twrp-touch-recovery-t3066720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności