Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L5] Trebuchet Launcher i restart telefonu


Karolina Zimon

Pytanie

To mój pierwszy post tutaj więc z góry przepraszam za wszystkie błędy.

Około tygodnia temu zainstalowałam cyanogenmod10. Wszystko szło dobrze do wczoraj. Zainstalowałam 3 aplikacje(2 do edycji zdjęć i jedna do kobiecej przypadłości) i z jakiegoś powodu Trebuchet co jakiś czas (nie potrafię określić jaki) zostaje zatrzymany. Kiedy wracam do ekranu głównego wszystko na ekranie jest tak jak zaraz po zainstalowaniu cm10(Mam na myśli to że, nie ma ikonek które były). Po chwili telefon wyłącza się i wszystko jest tak jak było na samym początku(wszystkie ikonki,foldery i widgety które były przed zatrzymaniem launcher). Ów powracanie do ekranu przed zatrzymaniem launchera dotyczy również usunięcia ikonek z ekranu czy usunięcia jakiejkolwiek aplikacji z telefonu(zainstalować też się zresztą nie da), oczywiście telefon najpierw restartuje się. Próbowałam jakoś funkcjonować mimo tego wszystkiego ale nie ważne która aplikację włączę zostaje ona zamykana,telefon restartuje się i wszystko jest jak na początku.

Próbowałam zrobić factory reset z telefonu ale nie ważne ile razy tapnę na "wymaż wszystko" nic się nie dzieje. Czysciłam wszystko co dało się czyścić za pomocą CWM, instalowałam od nowa cm10(tak jak jest choćby tutaj w poradniku), Próbowałam instalować Google APP od nowa mimo że nie usuwałam(z marnym skutkiem, przecież i tak nie da się niczego zainstalować), Czysciłam cache w Trebuchet Laucher, zatrzymywałam "na siłę", na samym początku próbowałam zainstalować inny launcher i nie ważne co właśnie zrobiłam NIC nie pomaga. Za każdym razem telefon restartuje się i wszystko wraca do poprzedniego stanu. Da się coś z tym zrobić czy już telefon można wywalić?

PS zastanawiałam się czy zainstalować inny cm ale czy to coś da i czy to wogóle jest do zrobienia? Mam nadzieję że ten cały wywód jest do zrozumienia bo nie wiem czy potrafię to wytłumaczyć krócej. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej. Wygląda mi to na bug CM. Zalecam zrobić full wipe (wipe data/factory reset, wipe cache i wipe dalvik cache), następnie zainstalować Stock'a i spróbuj zainstalować innego CM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

CWM V. 6.0.2.8 przepraszam że tak długo nie pisalam ale nie mam w domu internetu.

Próbowałam instalować stocka przez kdz i nic(nie próbowałam tylko Windows XP mode)i przez LG mobile support tool. Także nic z tego. Czy zainstalowanie stock ROM przez fastboot podzialaloby? Jeśli tak to moglabym prosić o tutorial? Czy gdybym zainstalowała inną wersje cm na ta to zepsulabym telefon?

Dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za kłopot.

EDIT

Próbowałam zainstalować stock ROM przez LG flash tool 2014 ale wciąż cyanogenmod jak był tak jest. I nie wiem czy to istotne ale nie instalowalam cm na czysty telefon tylko miałam z nim jakiś problem. Nie pamiętam dokładnie co to było.

Edytowane przez Karolina Zimon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności