Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Smartfon do 1000zł


domin36

Pytanie


1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon?
1000zł
2. Chcesz urządzenie z sklepu internetowego, Allegro czy komisu komórkowego?
Ogólnie jest mi to obojętne.
3. Telefon musi pochodzić od znanej firmy?
Było by dobrze
4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - podaj funkcje, na których przede wszystkim Ci zależy.
Zdjęć, gier, www,
5. Interesuje cię zwykły telefon, mały smartphone (do 4.5"), smartphone (od 4.5" do 5.5") czy może phablet (powyżej 5.5")? 
do 5.5"
6. Jaki system operacyjny preferujesz? Będziesz modyfikować oprogramowanie?
Android. 
7. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze?
Mogą być nowe jak również używane, 
8. Dodatkowe uwagi lub informacje.
Zastanawiałem się nad Lg g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Lg G3 dobry wybór, ale są tańsze i b.dobre telefony. OnePlusOne, Xiaomi Redmi Note 2. Polecam także G2, która może z odpowiednim modem "wygrywać" z G3. Dlaczego? G3 ma ekran 2k a G2 fhd przez co procesor się mniej męczy, a gołym okiem różnicy ppi nie dostrzeżesz. Do 1000 nawet nówkę G2 znajdziesz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam wszystkich serdecznie. Zastanawiam sie nad kupnem nowego smartphona. Nie musi miescic sie w granicy do 1000zl moze byc do 3000zl.

Na wstepie powien ze odpadaja wszelkiego rodzaju NOTE nie interesuje mnie nic tego pokroju :)

Interesowaloby mnie cos podobnego do lini galaxy S (teraz mam s5 i jestem bardzo zadowolony) i dawnej Sony Z. Nie bedzie to smartphone do gier, no moze czasami, jednak glownie to buszowania po sieci instalowanie modow i modyfikacji. Dosc dobre wsparcie i duzy wybor romow AOSP. Przede wszystkim chcialbym zeby byl wydajny, dosc bardzo wydajny wiec interesuje mnie wyzsza pulka :P Mam Xperie Z ale... no zetki maja cos w sobie ale tam to wyglada w ten sposob, klikasz, mija chwilka i reakcja, potrzebuje czasu na myslenie. W galaxy jest z tym lepiej, aktualnie mam s5 i jestem duzo bardziej z niego zadowolonywyglada to tak klikasz i zaraz reakcja dziala plynnie i gladko. tego mi bardzo brakowalo w zetce. Dlatego napisalem ze moze cos podobnego do lini S ale jesli ktos ma podobne doswiadczenia z inna marka to piszcie jestem otwarty na nowosci. Chetnie przeczytam jakies odpowiedzi z godnymi polecenia smartphonami:) Tyle tego teraz jest na rynku ze masakra. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Ps. Interesuje mnie wynik grubo ponad 50 tys. w antutu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może przeżyjesz te 0,2 cala więcej i zastanowisz się nad Samsungiem Note 3, 3gb ramu, bateria 3200mah, 5,70 full hd, pamięć rozszerzalna, osmiordzeniowy Exynos. Nie miałem LG G3 ale z tego co czytałem w różnych źródłach procesor nie wyrabia z rozdziałką w tym telefonie, nie mówie że tak jest ale tak może być, więc mogą być spadki wydajności. Możesz rozejrzeć się też za LG Gflex 2, jeżeli znajdziesz na allegro w dobrym stanie. Jeszcze masz do wyboru używany Huawei P8 (nie mówie o lite) w cenie do 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na tego samsunga mozna by sie skusic. W poscie gdy napisalem ze odpada note chodzilo mi raczej o gabaryty czyli ze sie do kieszeni nie miesci hehe ale jesliby nadrabial wydajnoscia itp. to mozna sprobowac. A mam pytanie co do tego exynosa, ogolnie daje rade? Bo szczerze mowiac mialem jak narazie do czynienia ze snapdragonem niczym innym. A co do lg to odpada w przedbiagach, ogolny brak przekonania do producenta. Raczej gorze niz dobre wspomnienia z ta marka. Wlasnie slyszalem ze nexus ma dobre wsparcie, ale czy ktos z niego korzystal moze sie podzielic jakimis swoimi doswiadczeniami zwiazanymi z jego uzytkowaniem? (Tak ogolnie w dwoch zdaniach). I p8 tez slyszalem dobre opinie, ile w tym prawdy? Dzieki za wszystkie propozycje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tyle że snapdragon i exynos to prawie to samo, nexus najlepszy jeśli chcesz dużo modować, bo wsparcie naprawdę dobre. Ale i na stock nie muli bo czysty system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Yhy :) to chyba rozgladne sie za nexusem sensownym. No najbardziej zalezy mi na modowaniu i wydajnosci. Czytalem ze nexus wlasnie tez ma "najlepsze" wsparcie w tym kierunku:) i cos w tym chyba jest bo wszedzie gdzie jest jakis rom do pobrania to bacon jest obslugiwany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności