Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2]Telefon po aktualizacji nie włącza się.


befiq

Pytanie

Siema, miałem zainstalowanego CM 13 na mojej s2, dzisiaj pojawiła się aktualizacja wszystko ok, ale po restarcie telefon się nie włącza zostaje na logu Samsunga i gaśnie, nie moge włączyć recovery. Nie widzi mi się zabardzo instalacja przez ODINA ponieważ mam tam dużo danych. Pomoże ktoś ?
Wyjmowałem już karty, baterie na 10min wszystko próbowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

spróbuj wgrać recovery odinem i wgrać jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukaj na forum odpowiedniego działu dla twojego telefonu i z tego co pamiętam to musisz pobrać stock Rom od Samsunga i wgrać odinem instrukcje pewnie znajdziesz w dziale dla twojego galaxy s2???

A tu masz instrukcje wgrywania http://forum.cyanmod.pl/index.php?/topic/310-[samsung-Galaxy-S-II]-Wgrywanie-czystego-Firmware-za-pomocą-Odin-a

I jeszcze system http://forum.cyanmod.pl/index.php?/topic/7314-[samsung-Galaxy-S2]-Stock-Firmmware-2.3.3-i-4.1.2-[Reupload]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do danych, trzeba było zr obić backup. Teraz już nic nie zdziałasz skoro nawet revovery nie działa (nie zaznaczyłeś czasem opcji instalacji cm recovery wraz z autualizacjami romu w ustawieniach developerskich?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 minut temu, Kamikz napisał:

Co do danych, trzeba było zr obić backup. Teraz już nic nie zdziałasz skoro nawet revovery nie działa (nie zaznaczyłeś czasem opcji instalacji cm recovery wraz z autualizacjami romu w ustawieniach developerskich?)

Zrób backup danych z recoery CM powodzenia. Nie, opcja ta byla odznaczona. Wgralem ODINEM system, z oryg. recovery zainstalowalem inne. Juz konfiguruje CM 13.
Temat do zamkniecia, Dzieki wszystkim za pomoc i poswiecony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do backupu można też używać zewnętrznych programów np titanium backup, albo nawet ręcznie zrzucić najważniejsze rzeczy na komputer. ;) Na przyszłość lepiej używaj recovery cwm albo twrp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności