Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[My phone Cube]"Aplikacja telefon przestala działać


adrian_999

Pytanie

Witam z góry wiem że to nie ten model ale może coś poradzicie , tak jak w tytule gdy próbuje coś zadzwonić to po wybraniu numeru wyskakuje komunikat " Aplikacja telefon zostala zatrzymana" U osoby do której dzwonie wyskakuje połączenie moge rozmawiać póki ona się nie rozłączy. U mnie nie ma wgl. Tego panelu od połączenia. Próbowałem to naprawić przez resetowanie do danych fabrycznych , czyszczenie danych aplikacji "telefon" ale nic to nie dało . A nie moge zrobic hard resetu przez recovery ponieważ jak wybieram te opcje otrzymuje komunikat "brak polecenia". Telefon jest w playu . ma recovery i soft od tej sieci. Nie ma cyanmoda ale nie wiem gdzie szukać pomocy więc pisze tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szukam oryginalenego firmaware do niego i nie moge znaleść nigdzie a bez tego to nic nie zrobie. Juz po samym recovery widac ze nie jest on dopracowany i ciezko bedzie z takim czyms. Ktos moze wie gdzie znajde stock i jak to zainstalowac wgl. ?

Jest jeszcze jedno co mysle ze mozna by bylo zrobic , przywrocic dane z backupu jakies innego telefonu (oczywiscie mowa o myphone cube) ale ciezko teraz znalesc na sile kogos kto go posiada i bedzie laskaey zrobic backup i wyslac mi zebym mogl sobie przez recovery przywrocic przez niego dane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności