Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L9]Cyanogenmod 12.1 by EdwinMoq


Hyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cyanogenmod 12.1 (5.1.1) dla LG P760, możliwa instalacja na zablokowanym bootloaderze,  stabilny.

 

Wymagania:

 

 

- TWRP z linku

 

 

 

Co działa?

 

 

- wszystko

 

 

Bugi

 

 

- brak

 

 

Instalacja

 

 

- zainstaluj TWRP przez aplikację Flashity (wymagany root)

 

- wejdź w TWRP

 

- wipe data

 

- wipe cache

 

- robimy wipe dalvik cache

 

- instalujemy rom i gappsy

 

- reboot!

 

 

 

Download (ROM, TWRP, Gapps)

 

 

https://mega.nz/#F!uxo2zLTK!GuwdT5bFZjk_Uv-RAaQTaQ

 

 

http://opengapps.org/

 

 

 

Źródło

 

 

http://forum.xda-developers.com/optimus-l9/development/rom-cyanogenmod-12-1-t3271192

 

 

Screeny

 

 

Screenshot_2016-02-05-17-29-49.png.bb756Screenshot_2016-02-05-17-29-54.png.e2613Screenshot_2016-02-05-17-13-27.png.85a6a

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, ze nie działa tylko, że to mi się dziwne wydaje, że działa na zablokowanym bootloaderze. W temacie źródłowym też widnieje taka informacja, więc tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie macie opinie odnośnie tego romu ? Wersja w miarę świeża, zamierzam zainstalować.. bo również mam problemy z bootloaderem :)

 

Właśnie zaistalowałem, na razie nie mam zastrzeżeń :). Musiałem wgrać tylko mniejszą paczkę gapps, ponieważ w twrp przy większych paczkach wyskakiwał błąd c70.. czy jakoś tak... na anglojęzycznych stronach można wyczytać że paczka jest za duża. Faktycznie pomogło. Ale szczerze... to ta wersja mini jest wystarczająca, we wszystkich większych paczkach gapps są aplikacje których raczej nikt nie używa. Jestem zadowolony, rom bardzo szybki.. a przez ostatnie dwa lata wkurzałem się jak mi lg P760 lagował. Wszystko dopiero przetestuję ale ładnie to wygląda. Nic z bootloaderem nie robiłem. Polecam! :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Każdy cyanogenmod, ma w sobie swój kernel na którym będzie działać. Przy Twojej instalacji, w miejsce TWRP weszło recovery od Cyanogenmoda. Musiałbyś zainstalować TWRP i wgrać gappsy, ew. możesz spróbować zainstalować z Cyanogenmod recovery 

Wyłącz telefon

Włącz go, kiedy pojawi się logo LG kliknij i przytrzymaj vol -

jesteś w recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Próbowałem fixgps i inne tego typu programy, a nawet GPS Fixer.. którego polecał na xda twórca tego romu, ale nic to nie dało, nie wykrywa mi żadnego satelity. Może mam uszkodzony moduł gps po jakimś uderzeniu.. Dziś testowałem na różnych nawigacjach podczas jazdy. Wykrywa przybliżone położenie i to raczej wyłącznie przy pomocy internetu (np w google maps).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 4.05.2016 o 16:59, arturm106 napisał:

Próbowałem fixgps i inne tego typu programy, a nawet GPS Fixer.. którego polecał na xda twórca tego romu, ale nic to nie dało, nie wykrywa mi żadnego satelity. Może mam uszkodzony moduł gps po jakimś uderzeniu.. Dziś testowałem na różnych nawigacjach podczas jazdy. Wykrywa przybliżone położenie i to raczej wyłącznie przy pomocy internetu (np w google maps).

witajcie mam taki problem obojetnie jakiego zainstaluje lollypopa zawsze zawiesza sie na logo androida już 3x brick za wszelka pomoc dzieki i wyskakuje taki błąd no csi structure available

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności