Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lenovo A850] Jak usunąć aplikacje systemowe?


Bananek86

Pytanie

Witam , tak jak w temacie wgrałem sobie fajnego launchera tylko mam mały problem chodzi o to że jak włączę wi fi to mi się pobierają same aplikacje da się temu jakoś zaradzić i czy można jeszcze usunąć jakoś aplikacje systemowe próbowałem robić to programem ze sklepu play usuneło większość ale niektórych poprostu nie chciało usunąć bo pisało że nie można usunąć tego pliku , więc zwracam się do was o Pomoc !
Telefon mam zrotowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

telefon zrotowany

5 godzin temu, DusieK napisał:

Zły temat, musisz poprawić

Jak masz roota to pobierasz z sklepu play jakiś menadżer plików (np. Root browser) i wchodzisz do folderu system/app i usuwasz aplikacje systemowe



Witam, niestety to nie działa niby moge usunąć aplikacje które mi pobrało ale innych nie moge bo wyskakuje failed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie problem ustąpił po czasie więc i u ciebie powinno tak być. Nie wiem jakie może być rozwiązanie oprócz wgrania stocka i nie rootować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czyli nic się nie da zrobic ? , a da się może zrobić by bez mojej zgody nie instalowało programów i pytało mnie o zdanie ? 
Oraz jeszcze takie pytanie czy da sie wyłączyc takie coś jak : TimeService ? bo ciągle to mam właczone jak wejde w procesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności