Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung galaxy grand 2 lte SM-G7105] android 5.1.1 wgrywanie


devil3998822

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

O kolego. Hmm Trzeba wgrać TWRP Recovery - takie specjalne recovery, które pozwoli na wgranie systemu. 

 

Tak się wgrywa rom:

 

 

pod twoj model instrukcji wgrywania nie mam.. ale mogę poszukać jak coś i co zrobić opis.
W dziale poradniki masz opis jak wgrać, ale dla modelu z końcówką "2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rom to jak mam rozumieć jest to recovery? Dla grand 2 wydaje mi się ze zasada będzie taka sama bo różnica jest tylko o lte i o pół giga ramu jeśli chodzi o parametry. A jeśli chodzi o instrukcje wgrywania systemu na tej stronie to po przetłumaczeniu nie wygląda to najlepiej i jest to słabo zrozumiałe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz inny kernel. Tu masz recovery TWRP pod swojego http://forum.xda-developers.com/galaxy-grand-2/orig-development/recovery-twrp-2-8-7-0-touch-recovery-t3207764

1. Możesz wgrać na kilka sposobów. 

ad1. Wykonać ROOT-a

ad2. pobrać ten plik z twrp

ad3. Pobrać z google paly aplikację flashly

ad.4. przenieść plik recovery.img na telefon lub na karte

ad5. uruchomić w/w aplikację i wgrać te beta stable twrp recovery

 

Masz mały support na niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra to ja teraz ogarnę rootowanie instalacje tego recovery a te instrukcje w związku z instalacją tego androida? Bo ta angielska jest niezrozumiała :/ i jeszcze powiedz mi co w tej aplikacji do instalacji tego recovery zrobić. Dobra roota zrobiłem przez to kingo i ściągnąłem tam to ten emulator tych linii czy coś takiego i wpisuje to su i wychodzi kratka czyli chyba jest zrootowany. Dobra lecimy dalej recovery wgrane to co mi podesłałeś działa bo poprosiłem na końcu instalacji o uruchomienie i działa miód malina. Co teraz dalej? Zostaje system? Napisz mi te instrukcje czy co tam mówiłeś do tej instalacji a ja później po biorę wszystko z tamtego linku co wysłałem, czy jeszcze to gapps tez będę musiał pobrać czy to jest potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności