Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei Ascend G620S] Problem z otworzeniem.


Rocking

Pytanie

Witam,

Chciałem się wziąć za wymianę szybki w moim telefonie Huawei G620S, ponieważ teraz która mam jest pęknięta.. No to rozkręcam z tyłu obudowy wszystkie śrubeczki. Po odkreceniu próbuje delikatnie wyciągnąć przysłonę plastikową za która chowa sie płyta główna, a tu nagle zonk nie mogę wyciągnąć dolnej części, śmiem powiedzieć, ze uzylem trochę większej siły lecz to nic nie dało, mógłby ktos mi powiedzieć, jak zdjąć tą przysłonę? Poniżej zamieszczam zdj o ktory obszar mi dokładnie chodzi.

NIEDASIEZDJAC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na bank tam jest śrubka lub klej, chyba że to moduł od na przykład głośnika, zobacz czy wysunąć się tego nie da

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oddzielnie, bo ja to złozylem z powrotem tylko, chcialem wam pokazac ze w tym miejscu coś trzyma, co powoduje, ze nieumożliwia mi zdjęcie tej całej przysłony. Bo wszystkie strony normalnie puszczają od zatrzasków tylko tam gdzie naznaczony obszar to tam miedzy tym czymś "kółeczko" coś jak by trzymało i było przyklejone :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłeś go używanego hm? Pewnie ktoś już grzebał tam. Użyjesz większej siły to pęknie. Małej, to nic nie zrobisz. W ogóle to odradzam żebyś sam zmieniał szybkę jest to skomplikowane i łatwo możesz rozbić wyświetlacz. Popatrz np. na alledrogo czy olx ile tam jest na sprzedaż telefonów z rozbitym ekranem, bo ktoś chciał wymienić szybkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest tel w abonamecie w Playu, przy mnie był otwierany nowy, jakis czas temu mi spadl i pękł. Na szczęście nie mocno. Zamowiłem sobie z alledrogo ten digitizer myślałem, ze ladnie sobie wymienie a tu słabo ten problem :(

Czy lepiej wziąć tel z digitizerem i popytać serwisy, bo z tego co pytałem to nieźle kasują z 100ponad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności