Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L90] Problem Z uruchomieniem telefonu


szermiana

Pytanie

Witam.Mój telefon był dość zaśmiecony więc postanowiłam wrócić do ustawień fabrycznych , niestety tu mnie czeka nie miła niespodzianka.Po wybraniu sieci i języka mój LG sam od razu dodał konto google nic w tym nie byłoby dziwnego gdyby po kliknięciu "dalej" telefon (chyba) zawiesił się już 2 dzień widnieje komunikat " chwileczkę".Nie wiem co zrobić bo w sprawie telefonów jestem zielona.Czy to da się samemu " naprawić " czy muszę iść do serwisu?( chociaż bym nie chciała bo po świętach jestem spłukana)

 

Ps.

aktualizowałam telefon do androida 5.0.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@szermiana jeszcze raz przywróć mu ustawienia fabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@szermiana wyłącz urządzenie, następnie uruchom urządzenie z kombinacją klawisza ściszania i przyciskiem zasilania, powinno Ci uruchomić urządzenie w trybie recovery, zgaduję że to będzie zwykłe androidowe e3, tam odszukaj wipe data&factory reset

poruszasz się klawiszami głośności, przyciskiem zasilania zatwierdzasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@kamik0097 nie do końca, już dawno się nie bawiłem w modowanie LG ale dam sobie reke uciąc że przynajmniej przy uruchomieniu w takiej konfiguracji automatycznie odpali się wipe w recovery...

ehh.. co to za czasy... przypomina mi się era gt540 gdzie żaden fon nie miał androidowego recovery xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności