Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Mini] Recovery nie może zamontować /data, /cache..


extremerogo

Pytanie

Witam,

 

Dostałem do naprawy od kolegi Samsunga galaxy mini, który miał bootloopa(stał cały czas na logu Samsung po bootanimacji). Odinem sflashowałem stock gingerbread i telefon wstał. Kolega prosił żebym wgrał mu jakiegoś nowszego Androida. Więc, sflashowałem według tego: http://forum.cyanmod.pl/topic/558-jak-wgra%C4%87-cyanogenmod-samsung-galaxy-mini-s5570/ CWM, i chciałem zrobić backupa. Lecz problem jest taki: recovery nie może zamontować partycji: /data i /cache (czasami też nie może zamontować /system, ale po restarcie recovery już się da /system zamontować). Próbowałem także na TWRP i efekt taki sam. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zmontować się systemu nie da?

Nie raz pomaga wgranie romu., bo nie raz są takie romy, które odznaczają te opcje.

Sprawdź czy masz uprawnienia root-a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sposób #1: [Brak wpływu na dane,ale skutki są wręcz bardzo niewielkie albo chwilowe.]

Wejdź przez Menedżer "Aroma" na CWM - potem wejdź na terminal i "chmod -c -R 777 /" i dopiero zamontuj to wszystko. [Najmniej skuteczne ale chociaż czasem się przydaje.]

Sposób #2: [Praktyczne wymazanie,ale chociaż "coś za coś".]

Wgraj .pit jeśli to nie pomoże. Już raz tak miałem sytuację ze Swoim Trendem plusem (od podmiany .md5 w tekstach) - Jak nie pomogło samo wgranie bez .pit'a,to już z .pit'em sporo pomaga.

Więc nie ma z tym wyjścia. Musi być już w tym wypadku sformatowany. Innej opcji już praktycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności