Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4 (GT-I9505)] Problem z aparatem oraz przegrzewaniem się


Zipro

Pytanie

Witam!

 

Problem 1:

 

Często podczas normalnego korzystania z telefonu (facebook,poczta itd.) telefon mi się strasznie grzeje co powoduje zacinanie się aplikacji i systemu. Kiedy telefon jest nagrzany i zrebootuje go to nie działa w ogóle wi-fi (tzn. ciągle jest napis "Uruchamianie wi-fi") wtedy muszę go wyłączyć i czekać aż ostygnie. Co może być przyczyną przegrzewania się?

 

Problem 2:

 

Co raz częściej zdarza się, że tylna kamera przestaje działać. Najczęściej dzieje się tak po zawieszeniu się aplikacji korzystającej z niego (np. snapchat lub Google Camera). Dopiero reboot pomaga ale jest to trochę uciążliwe.

 

Na początku myślałem, że to po prostu błąd w danej kompilacji CM ale jak się okazało myliłem się gdyż oba problemy nadal występują. Korzystam z CM 12.1 który aktualizuję co tydzień. Instaluje go bez wipe itd. Czy to jest tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cieszę się, że jako jeden z prawdę mówiąc niewielu napisałeś pierwszy swój temat poprawnie. :)

Co do problemu.. zrób full backup(data, system itd) i zobacz jak wygląda sytuacja na stock. Jeśli będzie norma to spróbuj ze starszą kompilacją. Nie zawsze nowe wersje poprawiają stabilność. Choć powinny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na Stocku wszystko działa normalnie (też się przegrzewa ale nie tak bardzo). Zauważyłem na stronie CM, że wyszła wersja stabilna więc zainstaluje ją i przetestuję. Jbc. to wrócę z editem :)

 

Edit: Tak w ogóle mam jeszcze zainstalowany Xposed ale jedyne moduły które mam zainstalowane to Lucky Patcher,Snapprefs oraz XInsta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z wifi i przegrzewaniem się telefonu nie mam już problemu ale nadal czasami nie działa kamera :/ Również pojawił się nowy problem. Czasami na snapchacie nie wysuwa się klawiatura SwiftKey :/

 

Edit: Zainstalowałem jakąś poprawkę z xda i wszystko już działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności