Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L70] CyanogenMod 13 - oficjalna wersja


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcje przycisku home w ustawieniach mogę zmienić, problem jest w tym, że w przypadku mojego urządzenia przycisk home to ten od ustawień, czyli ten z prawej strony. Środkowy zaś przycisk po kliknięciu nic nie robi. Do tego nie działa obracanie ekranu, ale są to rzeczy, które mi praktycznie nie przeszkadzają, może po jakiejś aktualizacji to wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zamiast pomóc, to powtarzasz w kółko jak mantrę swoje zdanie o CM? Okej, raz wyraziłeś swoje zdanie, ale nie musisz tego robić w każdym poście na tym forum. Zamiast tego możesz coś doradzić (niekoniecznie od razu flash stocka).

 

@Razenexi Jaki masz build? Jest podany w pozycji "wersja cyanogenmod", w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie jęczy, ani niczego nie oczekuje, tylko grzecznie pyta, a nawet pisze, że w sumie aż tak uciążliwe to nie jest. I nie ja, jak napisałeś, tylko @Razenexi

 

Widziałeś gdzieś tu post "JEZUU PRZYCISK MI NIEDZIAŁA WEŹCIE POMÓŻCIE MI TO NAPRAWIĆ KU***" ? To jest jęczenie, tak na przyszłość.

 

Swoją drogą @Razenexi załóż może oddzielny temat w dziale "Problemy, pomoc" bo to w sumie nie jest temat od takich rzeczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kamikz napisał:

Nikt tu nie jęczy, ani niczego nie oczekuje, tylko grzecznie pyta, a nawet pisze, że w sumie aż tak uciążliwe to nie jest. I nie ja, jak napisałeś, tylko @Razenexi

 

Widziałeś gdzieś tu post "JEZUU PRZYCISK MI NIEDZIAŁA WEŹCIE POMÓŻCIE MI TO NAPRAWIĆ KU***" ? To jest jęczenie, tak na przyszłość.

 

Swoją drogą @Razenexi załóż może oddzielny temat w dziale "Problemy, pomoc" bo to w sumie nie jest temat od takich rzeczy. :)

pomyliłem ciebie z kolega nizej, fakt, sorki ale co do reszty dokładnie tak jest, bo jak nazwac sens postów? czytaj uwaznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Jestem na starej wersji systemu (2016 - 02 - 03) ponieważ po sformatowaniu karty SD jako pamięć wew TWRP się zawiesza na wejściu w zakładkę SD CARD a telefon ani komputer nie widzi/nie zapisze nic gdzie indziej niż na karcie sd (która jest jako pamięć wew). Mam parę gierek i aplikacji na sd i gdybym miał znowu formatować jako zwykłą sd część zapisów bym stracił a dodatkowo wszystko co tam było musiałbym pobierać od nowa. Na razie (stara wersja) jedyny problem który mi przeszkadza to włączanie się neta (dane komórkowe) przez pół minuty-minutę. Czy zostało to naprawione? Czy nie ma się co trudzić z aktualizacją ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności