Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[One Plus One]Brak usług google


Andygles

Pytanie

Cześć,

Byłem zmuszony do przywrócenia do ustawień fabrycznych mojego Oneplus one, no i po restarcie okazało się, że nie ma youtube'a, gmaila, mapy, a co najgorsze nie ma sklepu google play. Przez stronę internetową się zalogowałem na koncie google i poczta, gdzie dostałem e-maila, że nowe logowanie z urządzenia systemu Android. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Musisz dograć Gapps'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wersja Androida 6.0.1 wersja CyanogenMod version: 13.0-20151213-NIGHTLY-bacon, więc najnowszy. Czysty system, nic dodatkowego nie instalowałem. 

Z tej strony ściągnąłem Gapps'y, ale nie mogę coś ich zainstalować. Utworzyłem sdcard, rozpakowałem tam paczkę i wrzuciłem paczkę w zipie, otworzyłem za pomocą powera i ściszenia rovery no i załącza mi się ,,Team Win Recovery Project" i nie mam tam takiej opcji jak "install zip" lub "Apply update", mam tam różne opcje, ale nic mi nie pasuje. Od wczoraj szukam jak to zainstalować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety próbowałem z dwoma plikami z tej strony z nano i full i przy obu wyskakuje ten sam błąd:

 

Instaling '/sdcard/sdcard/open_gapps-arm-6.0-full-20151213.zip'

checking for MD5 file found

Skipping MD5 chcek: no MD5 file found 

Verifing zip signature

E:ZIP signature verification failed:1

Error flashing zip '/sdcard/sdcard/open_gapps-arm-6.0-full-20151213.zip'

Updating partition details... done

 

i mam 3 opcje Home Wipe cache/dalvik lub Reboot System. Nie wiem może muszę coś jeszcze odblokować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to jest wersja v2.8.7.0

 

Wymusiłem, żeby nie weryfikował zip'a to w końcu zaczął to wypakowywać i dostałem informację, że wszystko jest ok, no ale po uruchomieniu telefonu wyskakuje ,,Niestety,aplikacja Kreator konfiguracji został zatrzymany" i cały czas jak wciskam ok to na nowo się pojawia, próbowałem zainstalować i mniejszą i większą paczkę i dalej to samo;(. Jestem już załamany. 

 

Dobra nie wiem jak to się stało, ale po tym jak po około 10 minutach udało mi się przywrócić do ustawień fabrycznych(cały czas musiałem to ,,ok" wciskać) wróciło wszystko, a nawet więcej;) temat do zamknięcia, dzięki bardzo za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności